Damskie Sprawy I Portal dla Kobiet - aktualności z życia kobiet

Aktualnosci

Klienci drogerii Rossmann zdecydowali: pierwszą nagrodę – grant w wysokości 30 000 zł na rozwój swojego pomysłu – otrzyma Joanna Koralewska za projekt „Relove – wielorazowe płatki kosmetyczne”.

Więcej…

Aktualnosci

Herbalife Nutrition stworzył swój pierwszy wegański koktajl proteinowy Tri Blend Select, poszerzając w ten sposób portfolio firmy o produkty z sektora wellbeing. Tri Blend Select przeznaczony dla osób, dla których ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie.

Więcej…

Aktualnosci

Zapraszamy na wydarzenie dla każdej panny młodej! Niezależnie od tego, czy planujemy wielką tradycyjną imprezę czy małe alternatywne przyjęcie — moda i uroda to tematy, które spędzają nam sen z powiek podczas przygotowań do ślubu. Dlatego warto wybrać się na show Bridal Fash-ion & Beauty i odkryć gotowe rozwiązania i nieoczywiste inspiracje. Spotykamy się kilka razy w całej Polsce!

Więcej…

Aktualnosci

Masz dość widoku zaniedbanych kamienic i ulic? Weź sprawy w swoje ręce! Wejdź na stronę www.witajpieknapolsko.pl i zagłosuj na renowację miejsca w Twojej okolicy w ramach akcji „Cif. Witaj, piękna Polsko!”. Pospiesz się głosowanie trwa do 13.08.2019!

Więcej…

Aktualnosci

Która z autorek projektów zgłoszonych do akcji „Stań na własnych nogach” otrzyma 30 tys. zł na rozwój własnego biznesu? Wszystko w rękach członków Klubu Rossmann - już od jutra mogą oni zagłosować na jedną z 50. finalistek.

Więcej…

Aktualnosci

12 lipca w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim rozpocznie się największy festiwal o tematyce zdrowotnej organizowany w Europie. Będzie okazją do spotkania całych rodzin na polu namiotowym. Podczas wydarzenia odbędą się koncerty, wykłady, warsztaty, zajęcia sportowe i dla dzieci, a także wspólne ogniska. Będzie można skosztować owoców i warzyw, a także wyciśniętych na waszych oczach soków.

Więcej…

Aktualnosci

Stań na własnych nogach” – to nowa akcja firmy Rossmann zachęcająca kobiety do zakładania własnych biznesów. Zgłoszenia do programu ruszają 15 czerwca. Warto, bo do wygrania są granty o łącznej wartości 60 tys. złotych.

Więcej…

Aktualnosci

Wyjście z domu i oderwanie się od codziennych obowiązków – to zdecydowanie to, co uwielbiamy! A okazji nie brakuje, bo w całej Polsce co i rusz odbywają się przeróżne wydarzenia i imprezy. Zapamiętaj daty i miejsce, a potem po prostu ruszaj!

Więcej…

Aktualnosci

W dniach 4-7 lipca w malowniczej Dolinie Baryczy odbędzie się druga edycja Mama Gathering - jedynego w Polsce holistycznego festiwalu dla kobiet. Ponad 100 wydarzeń, 70 prowadzących i 4 dni relaksu w plenerze połączonego z rozwojem osobistym to propozycja skierowana do kobiet na każdym etapie życia. Karnety na festiwal już w sprzedaży.

Więcej…

Aktualnosci

Setki polskich i zagranicznych wystawców, goście z całego świata, inspirujące spotkania, konkursy, pokazy i warsztaty, a także gorące kosmetyczne nowości i produkty niedostępne jeszcze w regularnej sprzedaży. Przed nami IV Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days – najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna.

Więcej…