Damskie Sprawy I Portal dla Kobiet - aktualności z życia kobiet

Aktualnosci

1 czerwca to dzień, w którym sposób szczególny myślimy o dzieciach: sprawiamy im drobne niespodzianki, zabieramy do zoo czy do cukierni. Te atrakcje są jednak zarezerwowane dla tych, którzy cieszą się beztroskim dzieciństwem, otoczeni miłością rodziców czy opiekunów. Co jednak gdy ten naturalny porządek zostaje zachwiany i to dzieci muszą odnaleźć się w roli rodzica? O tym jak wygląda życie samotnych, nastoletnich mam najlepiej wiedzą pracownicy i wolontariusze Fundacji Po Drugie. Dzięki pomocy m.in. Rossmanna budują oni dom dla swoich podopiecznych.

Więcej…

Aktualnosci

Pluszowych misiów nigdy za wiele. Tym bardziej takich, które mają szczególną moc pomagania. Zbliża się Boże Narodzenie, a to – poza świątecznym rozgardiaszem, zapachem pierników i nieśmiertelnym „Last Christmas” w tle – oznacza ulubioną akcję klientów drogerii Rossmann, organizowaną wspólnie z Fundacją TVN Nie Jesteś Sam. Tym razem cały dochód ze sprzedaży uroczych pluszaków zostanie przekazany na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Więcej…

Aktualnosci

Setki kinowych hitów i wciągających seriali – wszystko to możesz mieć w promocji Orange Flex, w której pierwszy miesiąc HBO GO dostajesz za 0 zł. Ciesz się świetnym kinem, łącząc Orange i HBO GO w aplikacji Flexa. Sprawdź Orange Flex promocję!

Więcej…

Aktualnosci

Już 26 października o 17:30 Domodi wraz z Wirtualną Polską zaprezentują wyjątkowy projekt modowy: Domodi x WP Fashion Show. Podczas eventu online zobaczymy propozycje najnowszych kolekcji na sezon jesień/zima 2021 od marek: Born2be, Modnakiecka.pl i Nobo Bags oraz dowiemy się, jak robić modowe zakupy, aby nie przepłacać, a dalej wyglądać pięknie i stylowo. Na ten i inne ciekawe tematy prowadząca Katarzyna Cichopek porozmawia z gośćmi, m.in. Mają Sablewską, Martą Siniło, Mileną Beklalarską i wieloma innymi wspaniałymi ekspertkami z branży fashion.

Więcej…

Aktualnosci

Choć pogoda za oknem zdaje się nie sprzyjać dalekim podróżom, to Drożdże Babuni porywają wszystkich wielbicieli wypieków w niezapomnianą podróż po smakach kulinarnej Europy! Mamy przyjemność ogłosić, że właśnie wystartowała druga edycja czteroetapowego konkursu Zostań Ambasadorem Drożdży Babuni!

Więcej…

Aktualnosci

5 września 2021 r. odbędzie się Piknik Jubileuszowy związany z 50. rocznicą odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie. Całodzienne rodzinne świętowanie zaplanowano w scenerii Ogrodów Królewskich i Arkad Kubickiego. Wydarzenie jest bezpłatne, a wśród atrakcji znalazły się koncerty, pokazy oraz propozycje zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Więcej…

Aktualnosci

Rok 2020 dla większości branż był rokiem pełnym wyzwań. Również artyści musieli zawiesić swoją działalność ze względu na brak możliwości koncertowania. Anna Wyszkoni, znana wokalistka i kompozytorka postanowiła poświęcić ten czas na rozwijanie nowych pasji. Piosenkarka zakończyła właśnie pierwszy etap edukacji w kierunku projektowania wnętrz. W grudniu obroniła swoją pracę dyplomową.

Więcej…

Aktualnosci

W świecie autorskich pracowni cukierniczych, zwanych słodkimi biznesami, pracują głównie kobiety. To właśnie dla nich organizowana jest już 24 stycznia 2021 jedyna w swoim rodzaju konferencja online. Co to za wydarzenie?

Więcej…

Aktualnosci

Po raz piętnasty, 1 grudnia, rusza wspólna charytatywna akcja Fundacji TVN, drogerii Rossmann i Allegro.pl. „Podaruj misia temu, kogo kochasz” to tradycja, która na stałe wpisała się w nasze świąteczne zwyczaje

Więcej…

Aktualnosci

Przedsiębiorcze matki to superbohaterki. To kobiety, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Nie boją się wyzwań i śmiało dążą do realizacji swoich celów, spełniania marzeń. Rozwijają się zawodowo, a jednocześnie nie rezygnują z bycia zaangażowanym rodzicem. To matki swojego sukcesu! Dla takich kobiet organizujemy Konferencję Przedsiębiorczej Mamy. Robimy to po to, aby pokazać, że w mamach drzemie ogromny potencjał.

Więcej…