Damskie Sprawy I Portal dla Kobiet - aktualności z życia kobiet

Aktualnosci

Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca klubowicze Rossmanna będą mogli wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,5 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Więcej…

Aktualnosci

W ubiegły piątek na fasadzie budynku Spektrum Tower przy Rondzie ONZ, sklep internetowy Moliera2.com wyświetlił niestandardowe życzenia Walentynkowe o powierzchni ponad 500 m2. Reklama wpisująca się w koncepcje real-time marketing przestawiała emotikony 3 par oraz Hasło „#MiloscUkrzydla”.

Więcej…

Aktualnosci

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie świadomości mieszkańców Poznania oraz osób przyjeżdżających do miasta w celach biznesowych i turystycznych, że miasto pełne jest modnych miejsc, związanych dosłownie i w przenośni z branżą „fashion”.

Więcej…

Aktualnosci

Zespół ASICS FrontRunner poszukuje 200 nowych członków na całym świecie. Drużyna składająca się z naprawdę wyjątkowej i zróżnicowanej grupy ludzi, obejmująca członków o nietuzinkowych umiejętnościach. Społeczność przyjmuje aplikacje od wszystkich osób, które mają pasję do biegania i ruchu.

Więcej…

Aktualnosci

29 marca 2020 roku elita światowych biegów długodystansowych będzie rywalizować na ulicach Gdyni o tytuł Mistrza Świata w półmaratonie, a za ich plecami ponad 25 tysięcy biegaczy amatorów stworzy największą biegową imprezę w historii Polski.

Więcej…

Aktualnosci

Lubisz imprezy masowe i nie wyobrażasz sobie bez nich życia? A może już nie pamiętasz, kiedy ostatnio wyrwałaś się z domu i masz ochotę na małą odmianę? W obu przypadkach koniecznie musisz dowiedzieć się, co ciekawego wydarzy się w 2020 roku – powiemy ci też, ile kosztują poszczególne bilety.

Więcej…

Aktualnosci

Słodka Konferencja to jedyne takie wydarzenie dla osób ze słodkiej branży. Pomysłodawczynią wydarzenia jest Urszula Stępniak, właścicielka pracowni cukierniczej Słodki Muffin z Warszawy, kreatorka smaku, autorka tortów między innymi dla Sir Paula Mc’Cartneya. Na swojej grupie w mediach społecznościowych Ula pomaga osobom początkującym w branży. Udziela im darmowych porad, prowadzi webinary i wyzwania, na które zapisują się tysiące osób.

Więcej…

Aktualnosci

Zgłoszenia spłynęły z całej Polski. Kapituła decyduje o wyróżnieniach, nagrodach. Kto wśród blisko 90 nominowanych osób i firm je otrzyma, dowiemy się dopiero 9 grudnia  w Zamku Książ. Jaki jest cel Plebiscytu Gospodarczego Kobiece Twarze?

Więcej…

Aktualnosci

Najbliższa edycja Targów Mody Poznań odbędzie się już w lutym. Wiosnę powitamy na Międzynarodowych Targach Poznańskich w wielkim stylu, kiedy wystawcy zarówno na stoiskach, jak i cat walku zaprezentują swoje najnowsze kolekcje. Wśród damskiej i męskiej odzieży, obuwia i dodatków, będzie można znaleźć prawdziwe perełki inspirowane najnowszymi trendami. Wszyscy zainteresowani mogą już nabyć bilety na wydarzenie!

Więcej…

Aktualnosci

Program Dove Self Esteem powstał w odpowiedzi na problem niskiej samooceny, - dziś z tym zagadnieniem mierzy się ponad 59% dziewcząt na całym świecie i aż 81% dziewcząt w Polsce. To istotny problem, którego konsekwencje przekładają się zarówno na komfort życia, zdrowie, jak i wykorzystanie własnego potencjału przez młodych ludzi.

Więcej…