Damskie Sprawy I Portal dla Kobiet - aktualności z życia kobiet

Aktualnosci

Ponad 3 miliony kobiet w Polsce nie chodzi regularnie do ginekologa, a od czasu ogłoszenia epidemii koronawirusa ponad 90%  kobiet z samego województwa świętokrzyskiego nie zrobiło żadnego badania ginekologicznego – wynika z raportu przeprowadzonego w ramach kampanii „W kobiecym interesie”. Blisko 60% Polek nie chodzi do ginekologa, bo się wstydzi, a 70% kobiet uważa, że od czasu ogłoszenia światowej pandemii kobietom trudniej umówić się na wizytę. Dlatego celem II edycji kampanii „W kobiecym interesie” jest stwarzanie warunków do regularnych badań ginekologicznych i pokonywania własnego dyskomfortu w imię wyższego celu – zdrowia. Od 18 lipca w województwie świętokrzyskim w specjalnym mobilnym gabinecie przeprowadzane będą bezpłatne konsultacje i badania ginekologiczne (USG i cytologia z testem HPV).

Więcej…

Aktualnosci

Kuchnia to Twoje królestwo, a domowe wypieki to arcydzieła, które zna jedynie Twoja najbliższa rodzina? Pora to zmienić! Teraz i Ty możesz zostać Ambasadorem Drożdży Babuni, dzięki czemu Twoje ciasta pozna cała kulinarna Polska!

Więcej…

Aktualnosci

Na klientów czeka ponad 3.000 nowych produktów wybranych przez Rossmanna zgodnie z najświeższymi trendami. Stawiamy na naturalne składniki w kosmetykach czy produkty waterless, m.in. szampony i odżywki w kostkach. Są one odpowiedzią na potrzeby naszej planety, bo do ich produkcji zużywa się mniej wody.

Więcej…

Aktualnosci

Sklep internetowy Moliera2.com przychodzi z pomocą dotychczasowej konkurencji. Chce zaoferować na swojej platformie możliwość internetowej sprzedaży zamkniętym butikom. Wszystko po to, aby utrzymać miejsca pracy w zamkniętych dziś sklepach! Inicjatywa #Moliera2iPrzyjaciele rusza już jutro.

Więcej…

Aktualnosci

Trwa czwarta edycja programu „Pomagamy jak umiemy”. Od 13 marca klubowicze Rossmanna będą mogli wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,5 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Więcej…

Aktualnosci

W ubiegły piątek na fasadzie budynku Spektrum Tower przy Rondzie ONZ, sklep internetowy Moliera2.com wyświetlił niestandardowe życzenia Walentynkowe o powierzchni ponad 500 m2. Reklama wpisująca się w koncepcje real-time marketing przestawiała emotikony 3 par oraz Hasło „#MiloscUkrzydla”.

Więcej…

Aktualnosci

Rusza „miejski” projekt Targów Mody Poznań i partnerów, który odbędzie się w dniach 17-23.02.2020. Celem projektu jest poszerzanie świadomości mieszkańców Poznania oraz osób przyjeżdżających do miasta w celach biznesowych i turystycznych, że miasto pełne jest modnych miejsc, związanych dosłownie i w przenośni z branżą „fashion”.

Więcej…

Aktualnosci

Zespół ASICS FrontRunner poszukuje 200 nowych członków na całym świecie. Drużyna składająca się z naprawdę wyjątkowej i zróżnicowanej grupy ludzi, obejmująca członków o nietuzinkowych umiejętnościach. Społeczność przyjmuje aplikacje od wszystkich osób, które mają pasję do biegania i ruchu.

Więcej…

Aktualnosci

29 marca 2020 roku elita światowych biegów długodystansowych będzie rywalizować na ulicach Gdyni o tytuł Mistrza Świata w półmaratonie, a za ich plecami ponad 25 tysięcy biegaczy amatorów stworzy największą biegową imprezę w historii Polski.

Więcej…

Aktualnosci

Lubisz imprezy masowe i nie wyobrażasz sobie bez nich życia? A może już nie pamiętasz, kiedy ostatnio wyrwałaś się z domu i masz ochotę na małą odmianę? W obu przypadkach koniecznie musisz dowiedzieć się, co ciekawego wydarzy się w 2020 roku – powiemy ci też, ile kosztują poszczególne bilety.

Więcej…