Damskie Sprawy I Portal dla Kobiet - aktualności z życia kobiet

Aktualnosci

Chris Norman - legendarny wokalista zespołu Smokie, jeden z najbardziej oryginalnych i znanych brytyjskich muzyków lat 70 i 80  już w kwietniu 2020 odwiedzi Polskę. W ramach europejskiej trasy koncertowej artysta zagra na warszawskim Torwarze. Podczas koncertów będzie można usłyszeć nie tylko wielkie przeboje takie jak „Midnight Lady”, „Baby I Miss You”, „Living Next Door To Alice”, ale także utwory z najnowszych płyt wokalisty.

Więcej…

Aktualnosci

Rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji targów LOOK i beautyVISION 2020. Największe wydarzenie dla branży profesjonalistów w Polsce, odbędzie się w dniach 4-5 kwietnia 2020, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To wyjątkowa edycja, ponieważ świętować będziemy jubileuszową, 20. edycję! Z pewnością nie zabraknie licznych niespodzianek!

Więcej…

Aktualnosci

Be My Hero to akcja, której celem jest pokazanie, że w świecie wszech otaczającej nas perfekcji i czasach, w których zdaje się obowiązywać tylko jeden słuszny kanon kobiecego wizerunku, istniejemy my - zwykli ludzie. Nie mający czasu na kompleksowe zabiegi w salonach piękności, z trudem zdążający z rana do pracy i nie ujmujący w diecie wykwintnych dodatków al’a nasiona goi.

Więcej…

Aktualnosci

Każda kobieta doskonale wie, że od ciągłego siedzenia w domu można dosłownie… zwariować. Wakacje z kolei to tylko jeden, maksymalnie dwa wypady w roku. Jak więc między nimi nabrać trochę energii? To proste – musisz być na bieżąco z dużymi i mniejszymi wydarzeniami w kraju. Oto kilka tych najciekawszych – kup bilet, odliczaj dni i baw się dobrze!

Więcej…

Aktualnosci

Klienci drogerii Rossmann zdecydowali: pierwszą nagrodę – grant w wysokości 30 000 zł na rozwój swojego pomysłu – otrzyma Joanna Koralewska za projekt „Relove – wielorazowe płatki kosmetyczne”.

Więcej…

Aktualnosci

Herbalife Nutrition stworzył swój pierwszy wegański koktajl proteinowy Tri Blend Select, poszerzając w ten sposób portfolio firmy o produkty z sektora wellbeing. Tri Blend Select przeznaczony dla osób, dla których ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie.

Więcej…

Aktualnosci

Zapraszamy na wydarzenie dla każdej panny młodej! Niezależnie od tego, czy planujemy wielką tradycyjną imprezę czy małe alternatywne przyjęcie — moda i uroda to tematy, które spędzają nam sen z powiek podczas przygotowań do ślubu. Dlatego warto wybrać się na show Bridal Fash-ion & Beauty i odkryć gotowe rozwiązania i nieoczywiste inspiracje. Spotykamy się kilka razy w całej Polsce!

Więcej…

Aktualnosci

Masz dość widoku zaniedbanych kamienic i ulic? Weź sprawy w swoje ręce! Wejdź na stronę www.witajpieknapolsko.pl i zagłosuj na renowację miejsca w Twojej okolicy w ramach akcji „Cif. Witaj, piękna Polsko!”. Pospiesz się głosowanie trwa do 13.08.2019!

Więcej…

Aktualnosci

Która z autorek projektów zgłoszonych do akcji „Stań na własnych nogach” otrzyma 30 tys. zł na rozwój własnego biznesu? Wszystko w rękach członków Klubu Rossmann - już od jutra mogą oni zagłosować na jedną z 50. finalistek.

Więcej…

Aktualnosci

12 lipca w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim rozpocznie się największy festiwal o tematyce zdrowotnej organizowany w Europie. Będzie okazją do spotkania całych rodzin na polu namiotowym. Podczas wydarzenia odbędą się koncerty, wykłady, warsztaty, zajęcia sportowe i dla dzieci, a także wspólne ogniska. Będzie można skosztować owoców i warzyw, a także wyciśniętych na waszych oczach soków.

Więcej…