Uroda - kosmetyki, pielęgnacja ciała, makijaż

Uroda

Matowa hybryda w kolorach ziemi

Poszukiwanie doskonałego manicure hybrydowego często prowadzi do eksperymentowania z różnymi technikami i produktami. Jednym z kluczowych elementów, który nadaje paznokciom niepowtarzalny charakter, jest matowy top hybrydowy. Ten subtelny dodatek może przekształcić tradycyjny manicure w wyjątkową stylizację.

Więcej…

Uroda

Nie jest tajemnicą, że promieniowanie ultrafioletowe emitowane przez słońce ma bardzo duży wpływ na ludzki organizm. Choć słońce działa na nas korzystnie – stymuluje przecież wytwarzanie witaminy D i poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego, to przyspiesza starzenie się skóry i wykazuje działanie kancerogenne. Trzeba zatem z umiarem korzystać ze słonecznej pogody i stosować kosmetyki z filtrami chroniącymi przed szkodliwym promieniowaniem. Co ciekawe, warto po nie sięgać przez cały rok!

Więcej…

Uroda

Poznaj jedną z najchętniej wybieranych technik przedłużania i zagęszczania rzęs. Czym różni się od kępek? Dzięki rzęsom 1:1 możesz liczyć na długotrwały efekt, komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Więcej…

Uroda

Mroźna pogoda, ciepły nawiew suszarki, promieniowanie UV, zanieczyszczenia, inwazyjne zabiegi powodują przesuszenie włosów. Często na ich wygląd wpływ ma nie jeden, a kilka negatywnych czynników i wtedy potrzebują prawdziwego SOS. Jak uratować swoje przesuszone włosy? Poznajcie sprawdzone rady.

Więcej…

Uroda

Piękna i zadbana skóra jest naszą wizytówką. Jednak, aby zachwycała trzeba o nią szczególnie dbać. Kluczowe znaczenie ma tutaj oczyszczanie. Trzeba wykonać je we właściwy sposób, bo tylko wtedy możesz liczyć na to, że skóra będzie gładka i bez niedoskonałości. Dziś podpowiemy Ci, jak dbać o cerę i ją oczyszczać.

Więcej…

Uroda

Współczesny świat kosmetyków to prawdziwe morze możliwości. W tej bogatej palecie produktów warto jednak zwrócić uwagę na prawdziwe perełki, które oferuje PURE BEAUTY. Czy kochasz uczucie niespodzianki? Fascynują Cię najnowsze trendy w kosmetyce? Jeśli tak, to czytaj dalej.

Więcej…

Uroda

Uzyskanie powiększonych i pełnych ust nie musi wiązać się z wizytą w gabinecie medycyny estetycznej. Bardzo zbliżony efekt możesz osiągnąć, jeśli zastosujesz błyszczyk powiększający usta od renomowanego producenta. Taki kosmetyk wyróżnia się bezpiecznym składem i udowodnionym działaniem. Na czym polega fenomen błyszczyków powiększających usta i kiedy warto je stosować?

Więcej…

Uroda

Jest wiele produktów kosmetycznych na włosy, na które warto zwrócić uwagę. Wśród nich wyróżnia się woda lamelarna, która jest rodzajem produktu odżywczego w płynie. Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto po nią sięgnąć i jakie są efekty jej stosowania? Postaramy się te kwestie przybliżyć.

Więcej…

Uroda

Szybkie tempo życia wpływa na kondycję włosów zimą. Jak? Niedosuszone włosy pod czapką, bieg na autobus, deszcz, śnieg, brak czasu na pielęgnację. Włosy o każdej porze roku mierzą się z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Latem muszą sobie radzić z palącym słońce, a zimą z grubymi czapkami, szalami, wiatrem i śniegiem. Z pewnością jeszcze znalazłoby się kilka niesprzyjających im czynników w okresie jesieni i zimy. Dlatego ważne jest by wiedzieć, jak dbać o włosy zimą.

Więcej…

Uroda

Naturalny makijaż twarzy podbija serca Pań na całym świecie. Chcemy żyć w zgodzie z naturą i pokazywać otoczeniu naszą prawdziwą twarz. Aby zrobić makijaż, którego nie widać, potrzebujemy zaledwie kilku kosmetyków dobrej jakości. W makijażu wieczorowym lub weselnym oczywiście możemy pozwolić sobie na więcej. Jednak w codziennym makijażu twarzy liczy się minimalizm. Lekki podkład w pasującym odcieniu, puder matujący oraz delikatny bronzer na kości policzkowe. Naturalne kosmetyki pozwolą zrobić makijaż, który sprawi, że nasza twarz będzie promieniała.

Więcej…