Seks i Erotyka - nastrój w sypialni, libido, zabawki, pozycje

Seks i Erotyka

BDSM to rodzaj praktyk seksualnych, podczas których budowana jest więź pomiędzy osobą zdominowaną a dominującą. Przyjemność czerpana w ten sposób bierze się nie tylko z samego aktu seksualnego, ale właśnie ze wspomnianej więzi. Seks BDSM kojarzony jest z różnymi gadżetami wykonanymi ze skóry, lateksu, silikonu. Podpowiadamy, jakie akcesoria wybrać, aby nasze doznania podczas stosunku były intensywniejsze.

Więcej…

Seks i Erotyka

Twój partner wyjechał w delegację, a Ty cieszysz się, że zniknął Ci z oczu? Nie masz ochoty na planowanie wspólnego urlopu? Nie rozmawiacie o swoich problemach, a wolny czas spędzacie oddzielnie? Jeśli czujesz,  że mąż już od dawna nie jest dla Ciebie kimś bliskim, to znaczy, że w Waszym związku coś szwankuje.

Więcej…

Seks i Erotyka

Żyjemy w świecie, w którym bardzo dużo mówi się o seksie – niemal „kapie” on z plakatów, ociekają nim magazyny dla kobiet i mężczyzn, wydaje się, że wszyscy o nim mówią i nikt nie ma z nim problemów. To oczywiście nieprawda, o czym świadczą kolejki do gabinetów seksuologów. Jeśli i ty zastanawiasz się nad wizytą u specjalisty, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Powiemy ci, czym zajmuje się seksuolog, z jakimi problemami możesz się do niego zwrócić i jak powinna wyglądać pierwsza wizyta w gabinecie.

Więcej…

Seks i Erotyka

Kiedy poznajemy kogoś, kto powoduje, że w naszym brzuchu zaczynają buszować motyle, aż trudno uwierzyć, że z czasem to erotyczne napięcie zaniknie, a w sypialni pojawi się najzwyklejsza w świecie nuda. Niestety, to naturalny etap, który nadchodzi w wielu związkach. Nie oznacza on, że coś z wami nie tak – to jedynie informacja, że najwyższy czas na małe urozmaicenie. Sprawdź, jakie gry erotyczne są obecnie dostępne na rynku, wybierz taką, która najbardziej ci się podoba i zacznijcie przeganiać monotonię!

Więcej…

Seks i Erotyka

Kiedy facet nie chce się kochać, dla kobiety zazwyczaj jest to bardzo niepokojący sygnał. Spora część z nas natychmiast zaczyna przypuszczać, że za taką niechęcią stoi zaspokajanie potrzeb seksualnych z inną kobietą – młodszą, zgrabniejszą, pewnie radośniejszą na co dzień.  Czy jednak rzeczywiście tak jest? Prawdopodobnie nie. Poznaj kilka innych ważnych powodów jego niechęci do zbliżeń.

Więcej…

Seks i Erotyka

Z badań firmy Durex wynika, że aż 54% Polek i Polaków jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Wciąż pozostaje jednak 46%, którym coś w łóżku ewidentnie coś „zgrzyta”. W wielu przypadkach okazuje się, że tym czymś jest brak znajomości stref erogennych oraz lekceważące, monotonne podejście do gry wstępnej. Zajmijmy się zatem dzisiaj tymi tematami.

Więcej…

Seks i Erotyka

Seks stanowi bardzo ważną część naszego życia… ale nie zawsze wszystko, co z nim związane, idzie po naszej myśli. Problemy z erekcją, suchość pochwy, ból czy brak orgazmu potrafią skutecznie zniechęcić do wspólnych igraszek. Jak naprawić sytuację? Oto najczęstsze łóżkowe problemy i ich rozwiązania.

Więcej…

Seks i Erotyka

Jest postrachem wszystkich związków – bo gdy się przydarzy, burzy wszystko, nad czym partnerzy pracowali przez lata. Nie wiadomo do końca, które jej rodzaje bolą najbardziej i czy można ją wybaczyć. Zdrada, bo to o niej mowa, może przydarzyć się w związku każdej z nas. Warto więc wiedzieć o niej jak najwięcej.

Więcej…

Seks i Erotyka

Podobno są pary, które mimo upływu lat wciąż czerpią niezmąconą radość ze wspaniałego, świeżego seksu. Większości jednak to się nie udaje – pośpiech, obowiązki, a w końcu i rutyna sprawiają, że nasze zbliżenia stają się automatyczne i brakuje w nich nie tylko spontaniczności, ale i często… czułości. Czy można to zmienić? Oczywiście! Sposobem na to jest seks… tantryczny.

Więcej…

Seks i Erotyka

Szczęśliwie za nami są pruderyjne czasy, w których kobiety nie ośmielały się przyznać, że zwyczajnie lubią seks i nie zawsze potrzebują do tego seksu… mężczyzny. Oczywiście nadal nie stawiamy wibratora na półce z książkami, ale zdecydowanie chętniej takie urządzenie kupujemy. Jeśli i ty o tym myślałaś, to mamy dla ciebie dobry przewodnik po najlepszych wibratorach. Dowiedz się, jaki kupić na początek, jakie jeszcze inne zabawki cenią sobie kobiety i z których z nich możesz korzystać wraz z partnerem.

Więcej…