Seks i Erotyka - nastrój w sypialni, libido, zabawki, pozycje

Seks i Erotyka

Eksperymenty łóżkowe cieszą się coraz większym uznaniem wśród kobiet i mężczyzn. Każdy z nas chce cieszyć się spełnieniem w sferze erotycznej, dlatego bardzo chętnie sięgamy po unikalne zabawki łóżkowe. Wybór jest tak duży, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Przyjrzyjmy się temu, jakie sposoby na rozkosz powinny spełnić nasze oczekiwania. Jak eksperymentować w łóżku? Jakie zabawki nam się przydadzą?

Więcej…

Seks i Erotyka

BDSM to rodzaj praktyk seksualnych, podczas których budowana jest więź pomiędzy osobą zdominowaną a dominującą. Przyjemność czerpana w ten sposób bierze się nie tylko z samego aktu seksualnego, ale właśnie ze wspomnianej więzi. Seks BDSM kojarzony jest z różnymi gadżetami wykonanymi ze skóry, lateksu, silikonu. Podpowiadamy, jakie akcesoria wybrać, aby nasze doznania podczas stosunku były intensywniejsze.

Więcej…

Seks i Erotyka

Twój partner wyjechał w delegację, a Ty cieszysz się, że zniknął Ci z oczu? Nie masz ochoty na planowanie wspólnego urlopu? Nie rozmawiacie o swoich problemach, a wolny czas spędzacie oddzielnie? Jeśli czujesz,  że mąż już od dawna nie jest dla Ciebie kimś bliskim, to znaczy, że w Waszym związku coś szwankuje.

Więcej…

Seks i Erotyka

Żyjemy w świecie, w którym bardzo dużo mówi się o seksie – niemal „kapie” on z plakatów, ociekają nim magazyny dla kobiet i mężczyzn, wydaje się, że wszyscy o nim mówią i nikt nie ma z nim problemów. To oczywiście nieprawda, o czym świadczą kolejki do gabinetów seksuologów. Jeśli i ty zastanawiasz się nad wizytą u specjalisty, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Powiemy ci, czym zajmuje się seksuolog, z jakimi problemami możesz się do niego zwrócić i jak powinna wyglądać pierwsza wizyta w gabinecie.

Więcej…

Seks i Erotyka

Kiedy poznajemy kogoś, kto powoduje, że w naszym brzuchu zaczynają buszować motyle, aż trudno uwierzyć, że z czasem to erotyczne napięcie zaniknie, a w sypialni pojawi się najzwyklejsza w świecie nuda. Niestety, to naturalny etap, który nadchodzi w wielu związkach. Nie oznacza on, że coś z wami nie tak – to jedynie informacja, że najwyższy czas na małe urozmaicenie. Sprawdź, jakie gry erotyczne są obecnie dostępne na rynku, wybierz taką, która najbardziej ci się podoba i zacznijcie przeganiać monotonię!

Więcej…

Seks i Erotyka

Kiedy facet nie chce się kochać, dla kobiety zazwyczaj jest to bardzo niepokojący sygnał. Spora część z nas natychmiast zaczyna przypuszczać, że za taką niechęcią stoi zaspokajanie potrzeb seksualnych z inną kobietą – młodszą, zgrabniejszą, pewnie radośniejszą na co dzień.  Czy jednak rzeczywiście tak jest? Prawdopodobnie nie. Poznaj kilka innych ważnych powodów jego niechęci do zbliżeń.

Więcej…

Seks i Erotyka

Z badań firmy Durex wynika, że aż 54% Polek i Polaków jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Wciąż pozostaje jednak 46%, którym coś w łóżku ewidentnie coś „zgrzyta”. W wielu przypadkach okazuje się, że tym czymś jest brak znajomości stref erogennych oraz lekceważące, monotonne podejście do gry wstępnej. Zajmijmy się zatem dzisiaj tymi tematami.

Więcej…

Seks i Erotyka

Seks stanowi bardzo ważną część naszego życia… ale nie zawsze wszystko, co z nim związane, idzie po naszej myśli. Problemy z erekcją, suchość pochwy, ból czy brak orgazmu potrafią skutecznie zniechęcić do wspólnych igraszek. Jak naprawić sytuację? Oto najczęstsze łóżkowe problemy i ich rozwiązania.

Więcej…

Seks i Erotyka

Jest postrachem wszystkich związków – bo gdy się przydarzy, burzy wszystko, nad czym partnerzy pracowali przez lata. Nie wiadomo do końca, które jej rodzaje bolą najbardziej i czy można ją wybaczyć. Zdrada, bo to o niej mowa, może przydarzyć się w związku każdej z nas. Warto więc wiedzieć o niej jak najwięcej.

Więcej…

Seks i Erotyka

Podobno są pary, które mimo upływu lat wciąż czerpią niezmąconą radość ze wspaniałego, świeżego seksu. Większości jednak to się nie udaje – pośpiech, obowiązki, a w końcu i rutyna sprawiają, że nasze zbliżenia stają się automatyczne i brakuje w nich nie tylko spontaniczności, ale i często… czułości. Czy można to zmienić? Oczywiście! Sposobem na to jest seks… tantryczny.

Więcej…