Damskie Sprawy - Portal Lifestyle

Lifestyle

#Zostajęwdomu to aktualnie jedyna słuszna opcja, ale czas spędzony w domowym zaciszu wcale nie musi być nudny. Zastanawiasz się, jak wykorzystać go pożytecznie i kreatywnie? Przygotowaliśmy 12 propozycji dla fanek mody i nie tylko!

Więcej…

Lifestyle

Zastanawiasz się czasem, co przyniesie ci los? Czy w końcu się zakochasz, czy będzie ci się powodziło w finansach? A może chętnie poczytałabyś o tym, jak będzie ci się układało w kwestiach zdrowotnych? Jeśli tak, to najwyższy czas na porcję zabawy. Przygotowaliśmy dla ciebie nowy horoskop 2020, który uwzględnia tematykę miłosną, zdrowotną i finansową w czasie od kwietnia do końca roku. Sprawdź, co cię czeka!

Więcej…

Lifestyle

Nikogo nie trzeba już dzisiaj przekonywać, że warto dbać o środowisko. Jeśli nie zaczniemy tego robić, nasze dzieci, a najpóźniej wnuki i prawnuki, będą oddychać skażonym powietrzem i nie będą miały szans na odpoczynek na łonie natury. Jednak dobrze wiemy, że ekologiczne zachowania bywają czasochłonne i męczące. Dlatego mamy dla ciebie dzisiaj 26 podpowiedzi. Jak być eko na dzień, aby nie rujnowało to naszego planu dnia i nie koligowało z obowiązkami?

Więcej…

Lifestyle

W poszukiwaniu idealnego swetra czy butów perfekcyjnie pasujących do sukienki przeszukujemy liczne sklepy internetowe, ale nie zawsze mamy pewność, że dana strona jest bezpieczna. Sprawdź więc, gdzie warto robić zakupy. W których butikach i drogeriach jest największy wybór, a produkty (w niskiej cenie) są wysyłane nawet tego samego dnia? Oto komplet informacji!

Więcej…

Lifestyle

Jakkolwiek cały bez mała świat obchodzi Boże Narodzenie, to jednak każdy kraj to świętuje wedle  od lat ustalonych zwyczajów, ukształtowanych przez wielowiekową tradycję. Nawet jedna pozornie wydawałoby się chrześcijańska Europa rozmaicie podchodzi do tego nastrojowego i rodzinnego święta.

Więcej…

Lifestyle

Zasady savoir-vivre przy wigilijnym stole mogą wydawać się zbędne – chodzi przecież o to, żeby każdy czuł się swobodnie. W istocie jednak prawidłowe zachowanie, zarówno gospodyni, jak i gości, umożliwia wszystkim poczucie wyjątkowości spotkania, a nawet uniknięcie konfliktów. Dowiedz się, jakich zasad przestrzegać w Boże Narodzenie – sprawi ci to wiele satysfakcji.

Więcej…

Lifestyle

Niektórzy twierdzą, że psychologiczne sztuczki to nic innego, jak zwykła socjotechnika – która nie cieszy się szczególnym uznaniem psychologów czy psychiatrów. Tak naprawdę jednak są to niewinne drobiazgi, które ułatwiają nam życie i czasem pozwalają nieco przyspieszyć zdobycie celu. Jeżeli będziesz z nich umiejętnie korzystała, to z pewnością nikt nie nazwie cię manipulantką – wręcz przeciwnie, będziesz cieszyć się ogromną sympatią otoczenia. Jak stosować psychologiczne sztuczki w rozmowie, a jak w podrywaniu chłopaka czy pożyczaniu pieniędzy?

Więcej…

Lifestyle

Stało się – planowałaś to i planowałaś, w końcu jest. Twój piękny, puszysty i niesforny szczeniak. Teraz przed tobą ważne zadanie: musisz dowiedzieć się, jak nauczyć psa załatwiać się na dworze, jak sprawić, by zaczął słuchać komend i potrafił prawidłowo chodzić na smyczy. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Dzięki cierpliwości oraz konsekwencji każdy pies nauczy się wszystkiego w mig!

Więcej…

Lifestyle

Jeśli za każdym razem, kiedy ktoś pyta cię o hobby, ty pełna zakłopotania milczysz, to najwyższy czas coś z tym zrobić. Koniec ze skrępowaniem – odnajdź coś, w czym będziesz się realizować, czego efekty będą napawały cię dumą i czym zapełnisz wolny czas. Mamy dla ciebie aż 8 propozycji na ciekawe hobby i porady, jak w ogóle zacząć.

Więcej…

Lifestyle

Pewnie większość z nas przynajmniej kilka razy w swoim życiu powiedziała to zdanie „Żeby mi się tak chciało, jak się nie chce”. Wiadomo jak to jest, szczególnie z początkiem nowego roku robimy wielkie postanowienia: schudnę, zrobię kurs np. prawo jazdy, przynajmniej w stopniu komunikatywnym opanuję obcy język, napiszę książkę, wyjadę na zagraniczną wycieczkę, zacznę regularnie chodzić na siłownię, biegać lub ćwiczyć jogę, zdrowiej się odżywiać, rzucę palenie papierosów itd. Jednak plany planami a życie życiem, więc gdzieś w  okolicach marca okazuje się, że z noworocznych postanowień nic nie zostało. No, może tylko nasze złe samopoczucie psychiczne i wyrzuty sumienia, że nadal tkwimy w tym samym miejscu co rok wcześniej bo zwyczajnie zabrakło nam chęci i motywacji do działania.

Więcej…