Damskie Sprawy - Portal Lifestyle

Lifestyle

Masz ochotę na babski wieczór z przyjaciółkami, ale brakuje Ci pomysłów? To nic! Chętnie podzielimy się z Tobą kilkoma inspiracjami.

Więcej…

Lifestyle

Chociaż pewność siebie, podobnie jak i ogólne poczucie własnej wartości, powinny zostać oparte na innych fundamentach, wygląd może stać się powodem kompleksów. Te natomiast prowadzą do trudności w relacjach z innymi ludźmi. Jak dbać o swój wygląd, żeby czuć się dobrze we własnej skórze? Na jakich podstawach zbudować własną pewność siebie, żeby była ona czymś trwałym i niezależnym od opinii osób trzecich?

Więcej…

Lifestyle

Czy wszystkie osoby Głuche posługują się językiem migowym i jest on taki sam na całym świecie? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, to musisz pogłębić swoją wiedzę w tym temacie. Istnieje wiele odmian języka migowego, nie każdy Głuchy miga tak samo, a niektórych znaków używamy nieświadomie na co dzień. Sprawdź jakie jeszcze tajemnice skrywają się pod pojęciem języka migowego.

Więcej…

Lifestyle

Nowy Rok, nowa JA? Ubiegły rok pokazał nam, że to co zaplanowałyśmy 1 stycznia 2020 w wielu przypadkach musiałyśmy odwołać lub mocno zmodyfikować. Podróże, zajęcia sportowe, nauka stacjonarna czy prowadzenie biznesu zostało mocno ograniczone. Z drugiej strony dla większości z nas była to okazja dłuższego pozostania w domu, pracy zdalnej i spojrzenia na świat z innej perspektywy.

Więcej…

Lifestyle

Koty stają się coraz popularniejszymi czworonożnymi towarzyszami w polskich domach. Jako zwierzęta potrafiące przystosować się do życia w różnych środowiskach mają wiele zalet - mogą żyć zarówno w małej kawalerce, jak i w domu z ogrodem, nie wymagają wyprowadzania na spacery, ani dużego poziomu codziennej aktywności, dlatego idealnie sprawdzą się dla osób zapracowanych. Dodatkowo, posiadanie kota przynosi wiele korzyści – poprawia nastrój i obniża poziom stresu, zwiększa odporność organizmu, spada ryzyko wystąpienia udaru i zawału.

Więcej…

Lifestyle

Coraz częściej dogadzamy swemu podniebieniu. Jadłospisy obfitują w coraz bardziej wyrafinowane czy wykwintne dania. W menu znajdują się najrozmaitsze, potrawy przekąski, napoje, a nawet używki o egzotycznych smakach i równie takim pochodzeniu, które jeszcze do niedawna nie były znane i nie gościły na polskim stole. Dowód to, że jesteśmy w Unii i podlegamy zachodzącej globalizacji.

Więcej…

Lifestyle

Czy marzyłaś kiedykolwiek o tym, aby Twój mężczyzna swój wolny czas spędzał leżąc przed TV z pilotem w dłoni i puszką piwa w drugiej? Raczej nie. Zazwyczaj chcemy, aby nasi panowie mieli jakieś zainteresowania. Lubimy, gdy mają swoje hobby, bo wtedy imponują nam wiedzą i mamy temat do wspólnych rozmów. My też chcemy mieć wolny czas dla siebie, bo przecież bycie w związku nie oznacza rezygnacji ze swoich pasji. Niestety czasami zdarza się, że któreś z partnerów zbyt wiele czasu poświęca na hobby, a za mało na pielęgnowanie więzi małżeńskich i rodzinnych. Oto historia 3 związków, w których priorytetem dla mężczyzn była ich pasja, a nie rodzina. Czym to się skończyło? Przeczytaj.

Więcej…

Lifestyle

#Zostajęwdomu to aktualnie jedyna słuszna opcja, ale czas spędzony w domowym zaciszu wcale nie musi być nudny. Zastanawiasz się, jak wykorzystać go pożytecznie i kreatywnie? Przygotowaliśmy 12 propozycji dla fanek mody i nie tylko!

Więcej…

Lifestyle

Zastanawiasz się czasem, co przyniesie ci los? Czy w końcu się zakochasz, czy będzie ci się powodziło w finansach? A może chętnie poczytałabyś o tym, jak będzie ci się układało w kwestiach zdrowotnych? Jeśli tak, to najwyższy czas na porcję zabawy. Przygotowaliśmy dla ciebie nowy horoskop 2020, który uwzględnia tematykę miłosną, zdrowotną i finansową w czasie od kwietnia do końca roku. Sprawdź, co cię czeka!

Więcej…

Lifestyle

Nikogo nie trzeba już dzisiaj przekonywać, że warto dbać o środowisko. Jeśli nie zaczniemy tego robić, nasze dzieci, a najpóźniej wnuki i prawnuki, będą oddychać skażonym powietrzem i nie będą miały szans na odpoczynek na łonie natury. Jednak dobrze wiemy, że ekologiczne zachowania bywają czasochłonne i męczące. Dlatego mamy dla ciebie dzisiaj 26 podpowiedzi. Jak być eko na dzień, aby nie rujnowało to naszego planu dnia i nie koligowało z obowiązkami?

Więcej…