Produkty dla kobiet - nowości rynkowe

Nowe Produkty

Pogoda za oknami przypomina nam, że okres wakacyjnych wyjazdów mamy już za sobą. Teraz nastał czas regeneracji po lecie i przygotowywania skóry do wyzwań sezonu jesienno-zimowego. Poznaj 5 składników, które teraz warto włączyć do codziennej pielęgnacji.

Więcej…

Nowe Produkty

Czy wiesz, że słowo niespodzianka pojawiło się w języku polskim około XIX wieku ? Powstało ze słów niespodziany, które z kolei powstało od spodziewać się. Wcześniej używano słowa siurpryza lub zdrobniale siurpryzka, zapożyczone z języka francuskiego. Pochodzenie słowa już znasz, ale co oznacza ono dla Ciebie? Czy pudełko GOLDENBOX No.48 pasuje do Twojej definicji słowa niespodzianka? Sprawdźmy to!

Więcej…

Nowe Produkty

Określenie soniczny odnosi się do fal dźwiękowych, które są wykorzystywane podczas pracy urządzeń. Są to fale o wysokiej częstotliwości, które docierają kilka milimetrów powyżej włosia szczoteczek, mają one działanie bakteriobójcze. Technologia soniczna jest popularnie wykorzystywana w produkcji szczoteczek do zębów albo szczoteczek do oczyszczania naskórka na twarzy, jej zastosowanie sprawia, że czynność oczyszczania jest skuteczna, ale także wyjątkowo przyjemna i relaksująca.

Więcej…

Nowe Produkty

Tonizacja stanowi jeden z kluczowych elementów codziennego rytuału pielęgnacyjnego. Jej celem jest normalizacja pH skóry po myciu i demakijażu… ale warto wiedzieć, że nie tylko. Zawartość kwasów, witamin i wyciągów z roślin w toniku sprawia, że dobrze dobrany – może także skutecznie pełnić funkcję anti-ageingową lub łagodzącą. Jak perfekcyjnie dobrać tonik? Kosmetolog radzi.

Więcej…

Nowe Produkty

Mówisz: „regeneracja” skóry po lecie, myślisz „nawilżanie”. I bardzo słusznie, ale to nie wystarczy. Skóra po wakacyjnych wycieczkach, kąpielach w morzu, czy chwilach na słonecznej plaży, wymaga nie tylko perfekcyjnego nawilżenia, ale także skutecznego przeciwdziałania powstawaniu niedoskonałości oraz objawów starzenia. Poznaj trio: nawilżanie, łagodzenie zmian i anti-ageing.

Więcej…

Nowe Produkty

Wakacje to idealny czas na imprezy. W ogrodzie, nad basenem a może w formie ogniska? Sam wybierz sposób, w jaki uwielbiasz się bawić ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi. Kilka niezbędnych produktów, które wykorzystasz w trakcie przygotowań, znajdziesz w pudełku BeGlossy “Summer Party”. Sprawdź, co znajdziesz w tej edycji.

Więcej…

Nowe Produkty

Wakacje to czas letnich wyjazdów i odpoczynku, ale nie od właściwej pielęgnacji. Zarówno nasza skóra, jak i włosy potrzebują latem szczególnej ochrony i zadbania. Oto 4 kluczowe produkty, których nie powinno zabraknąć w kosmetyczce, jeśli chcemy właściwie chronić oraz odżywiać skórę głowy i włosy podczas urlopu.

Więcej…

Nowe Produkty

Wybór odpowiedniej pielęgnacji to kwestia indywidualna, bo każda z nas ma inne potrzeby! Różni nas nie tylko rodzaj skóry czy wiek, ale także styl życia lub aktualna kondycja cery. Z tego założenia wyszła marka FaceBoom tworząc wyjątkową serię do codziennej pielęgnacji twarzy – MIX ME UP. To wegańskie kosmetyki, które możesz stosować osobno lub mieszać ze sobą samodzielnie tworząc personalizowane formuły dopasowane do aktualnych potrzeb skóry.

Więcej…

Nowe Produkty

Kiedy my cieszymy się zasłużonym wakacyjnym relaksem i ładujemy baterie, dla naszych włosów nastał trudny okres! Wystawione na działanie słońca, wysokich temperatur, wiatru i morskiej wody wymagają pielęgnacyjnego wsparcia, aby zapobiec przesuszeniu i osłabieniu. Oto 8 pielęgnacyjnych wskazówek, które latem pozwolą zachować włosy w dobrej kondycji!

Więcej…

Nowe Produkty

Sebum to niezbędny składnik płaszcza ochronnego skóry, jednak dla wielu posiadaczek cery tłustej i mieszanej jego nadmierne wydzielanie to duży problem, z którym muszą się zmagać na co dzień! Nadmiar łoju sprawia, że skóra nieestetycznie się błyszczy, a jej funkcje zostają zaburzone. Czy jednak trzeba z nim walczyć? Sprawdź, jak możesz zmniejszyć jego wydzielanie, a przy tym zadbać o warstwę hydro-lipidową naskórka.

Więcej…