Biżuteria Damska - biżuteria dla Kobiet, zegarki, kolczyki, naszyjniki, biżuteria ślubna

Biżuteria

Wybór idealnego zegarka damskiego to zadanie, które wymaga uwzględnienia czegoś więcej niż tylko funkcjonalności – to decyzja, która ma odzwierciedlenie w naszym unikalnym stylu i charakterze. W dzisiejszych czasach, gdy rynek oferuje niezliczoną ilość opcji, znalezienie tego idealnego zegarka damskiego do 500 zł, może wydawać się wyzwaniem. Często panie sądzą, że stylowy i solidny zegarek musi wiązać się z wysokim wydatkiem, jednak jest to mit. W tym artykule skupimy się na tym, jak wybrać najlepszy zegarek damski do 500 zł, który będzie nie tylko pięknym dodatkiem do każdego stroju, ale także praktycznym akcesorium w codziennym życiu.

Więcej…

Biżuteria

Chociaż diament od wielu lat królował w witrynach sklepów jubilerskich, szafir okazał się jego godnym następcą. Ogromna siła, która drzemie w hipnotyzującej barwie tego wyjątkowego kamienia czyni go idealnym, aby koronować tę najważniejszą biżuterię. Umieszczony w pierścionku zaręczynowym, uwalnia swoją wyjątkową moc, której działanie poznają jedynie nieliczni.

Więcej…

Biżuteria

Dużymi krokami zbliża się grudzień, a więc czas gorączkowego poszukiwania prezentów gwiazdkowych. Podpowiemy Wam dziś piękny prezent dla kobiety, który jednocześnie jest bardzo uniwersalny – niezależnie od zasobności naszego portfela, będziemy w stanie znaleźć coś co sprawi wiele radości osobie obdarowanej. Pokażemy, że takim właśnie prezentem są kolczyki z perłami – w zależności od gatunku, wielkości i klasy użytych kamieni tanie mogą kosztować nawet 50 złotych, a za najdroższe możemy zapłacić i kilkadziesiąt tysięcy. Zarówno pierwsze jak i drugie mogą zachwycić, jeśli tylko będziemy wiedzieli na co zwracać uwagę przy kupnie. Przekonamy Was, że nie jest to trudne.

Więcej…

Biżuteria

Kolekcja Sweet Love jest jak piosenka o miłości. Wzrusza, dodaje energii, przynosi falę ciepłych emocji i pozwala odpłynąć wspomnieniom do beztroskich czasów. To biżuteria dla tych, którzy są otwarci na uczucia, a symbol serca jest dla nich ważnym znakiem, który odzwierciedla ich podejście do życia.

Więcej…

Biżuteria

Pierścionek zaręczynowy z diamentem? Nie tylko. Kamienie takie jak rubiny, szafiry, szmaragdy oraz ostatnio bardzo popularne topazy, akwamaryny, cytryny czy granaty znalazły się na liście modnych kamieni zaręczynowych. Wyjątkowe pierścionki oglądać można na wystawie w DESA Unicum, a już 23 lutego wylicytować na aukcji. Obok nich pojawią się inne, najpiękniejsze dzieła sztuki jubilerskiej jak m.in. bransoleta z diamentami z końca XIX wieku czy biżuteria ze szmaragdami.

Więcej…

Biżuteria

Kolekcja Botanica jest inspirowaną twórczością Henri Rousseau. Jego obrazy pełne bujnej, tropikalnej roślinności i fantazyjnego stylu stały się dla Projektantki YES Magdy Dąbrowskiej artystyczną zachętą do przełożenia ich na nową formę. Roślinność zaklęta w złocie przenosi nas do rozgrzanej słońcem onirycznej fantazji na temat dżungli.

Więcej…

Biżuteria

Kolorem roku 2021 wg Instytutu Pantone został żółty Illuminating i szary Ultimate Grey. Przedstawiamy wybraną biżuterię, kolorystycznie zgodną z najnowszym kolorem Illuminating Yellow.

Więcej…

Biżuteria

Kolorem roku 2021 wg Instytutu Pantone został żółty Illuminating i szary Ultimate Grey. Przedstawiamy wybraną biżuterię, kolorystycznie zgodną z najnowszym kolorem Ultimate Gray (czyli kojący szarym).

Więcej…

Biżuteria

Zbliżający się koniec lata to nie powód, aby rezygnować z relaksujących chwil, ze spotkań z naturą, z poszukiwań przestrzeni, w której poczujemy duchową równowagę – o tym opowiada najnowsza, jesienna kampania Apart prezentująca biżuteryjne trendy marki.

Więcej…

Biżuteria

Kampania marki Artelioni na tegoroczne lato zaskakuje wyrafinowaną prostotą kadrów – jasnych, wypełnionych światłem, o oszczędnej scenografii. Wszystko po to, aby na pierwszym planie pozostała główna bohaterka sesji – współczesna kobieta świadoma zarówno swojego wnętrza, jak i zewnętrznego piękna, które podkreśla starannie dobranymi dodatkami. W tę rolę ponownie wciela się Kasia Zielińska.

Więcej…