Biżuteria Damska - biżuteria dla Kobiet, zegarki, kolczyki, naszyjniki, biżuteria ślubna

Biżuteria

Kolorem roku 2021 wg Instytutu Pantone został żółty Illuminating i szary Ultimate Grey. Przedstawiamy wybraną biżuterię, kolorystycznie zgodną z najnowszym kolorem Illuminating Yellow.

Więcej…

Biżuteria

Kolorem roku 2021 wg Instytutu Pantone został żółty Illuminating i szary Ultimate Grey. Przedstawiamy wybraną biżuterię, kolorystycznie zgodną z najnowszym kolorem Ultimate Gray (czyli kojący szarym).

Więcej…

Biżuteria

Zbliżający się koniec lata to nie powód, aby rezygnować z relaksujących chwil, ze spotkań z naturą, z poszukiwań przestrzeni, w której poczujemy duchową równowagę – o tym opowiada najnowsza, jesienna kampania Apart prezentująca biżuteryjne trendy marki.

Więcej…

Biżuteria

Kampania marki Artelioni na tegoroczne lato zaskakuje wyrafinowaną prostotą kadrów – jasnych, wypełnionych światłem, o oszczędnej scenografii. Wszystko po to, aby na pierwszym planie pozostała główna bohaterka sesji – współczesna kobieta świadoma zarówno swojego wnętrza, jak i zewnętrznego piękna, które podkreśla starannie dobranymi dodatkami. W tę rolę ponownie wciela się Kasia Zielińska.

Więcej…

Biżuteria

Powrót do natury i naturalna, subtelna odsłona kobiecości – te dwa trendy w najnowszej, wiosenno-letniej kampanii połączyła marka Apart. Kojąca kolorystyka i kobiety, które emanują wewnętrznym, naturalnym pięknem. To wszystko znajdziemy w przepięknych kadrach z najnowszej sesji.

Więcej…

Biżuteria

Romantyczne kadry, uchwycone przez migawkę aparatu ulotne gesty, nuta klimatu retro i najpiękniejsze biżuteryjne wzory z kolekcji Apart, które wspaniale wpisują się w aurę święta zakochanych. Czułą opowieść o miłości stworzyli dla marki Apart Kinga Wawrzyniak i Stanisław Obolewicz – gwiazdy ostatniej edycji show „Top Model”. Udział w kampanii walentynkowej Apart był dla młodych adeptów modelingu nagrodą za zwycięstwo w jednym z zadań w ramach programu – zmysłowej sesji w deszczu.

Więcej…

Biżuteria

Jako, że kolorem 2020 wg PANTONE jest Classic Blue (19-4052), to podążając za najnowszymi trendami prezentujemy biżuterię kobiecą Apart zawierającą akcenty klasycznego niebieskiego – koloru będącego odcieniem niebieskiego naśladującego niebo o zmroku. Wśród prezentowanej biżuterii zobaczymy kolczyki, łańcuszki, pierścionki, zarówno z białego jak i żółtego złota.

Więcej…

Biżuteria

Elixa wprowadza do oferty kobiece zegarki w kolorze klasycznym niebieskim. Jest to odpowiedź na najnowsze trendy kolorystyczne na ten rok, gdyż kolorem roku 2020 wg  PANTONE jest Classic Blue (19-4052) – kolor będący odcieniem niebieskiego naśladujący niebo o zmroku.

Więcej…

Biżuteria

Warty ponad pół miliona złotych diamentowy pierścionek czy diamentowa brosza z przełomu XIX i XX wieku będąca świadkiem wzruszającej historii miłosnej? Biżuteria to najlepszy prezent gwiazdkowy dla najbliższych. Szczególnie taka, która łączy w sobie piękno i historię. Wyjątkowych okazów na grudniowej wystawie i aukcji Biżuterii Kolekcjonerskiej nie brakuje. Wszystkie obiekty można oglądać do 10 grudnia na wystawie w DESA Unicum. W ten sam dzień zostaną zlicytowane.

Więcej…

Biżuteria

Co wpływa na kobiece wybory w kwestii stylizacji? Pora roku, dnia, ważne wydarzenie, a może po prostu aktualny nastrój? Wiele różnych czynników decyduje o tym, jaki look wybierają kobiety w danej chwili, ale jedno pozostaje niezmienne – biżuteria i zegarki marki Elixa doskonale współgrają z każdym z nich.

Więcej…