Biżuteria Damska - biżuteria dla Kobiet, zegarki, kolczyki, naszyjniki, biżuteria ślubna

Biżuteria

Zbliżający się koniec lata to nie powód, aby rezygnować z relaksujących chwil, ze spotkań z naturą, z poszukiwań przestrzeni, w której poczujemy duchową równowagę – o tym opowiada najnowsza, jesienna kampania Apart prezentująca biżuteryjne trendy marki.

Więcej…

Biżuteria

Kampania marki Artelioni na tegoroczne lato zaskakuje wyrafinowaną prostotą kadrów – jasnych, wypełnionych światłem, o oszczędnej scenografii. Wszystko po to, aby na pierwszym planie pozostała główna bohaterka sesji – współczesna kobieta świadoma zarówno swojego wnętrza, jak i zewnętrznego piękna, które podkreśla starannie dobranymi dodatkami. W tę rolę ponownie wciela się Kasia Zielińska.

Więcej…

Biżuteria

Powrót do natury i naturalna, subtelna odsłona kobiecości – te dwa trendy w najnowszej, wiosenno-letniej kampanii połączyła marka Apart. Kojąca kolorystyka i kobiety, które emanują wewnętrznym, naturalnym pięknem. To wszystko znajdziemy w przepięknych kadrach z najnowszej sesji.

Więcej…

Biżuteria

Romantyczne kadry, uchwycone przez migawkę aparatu ulotne gesty, nuta klimatu retro i najpiękniejsze biżuteryjne wzory z kolekcji Apart, które wspaniale wpisują się w aurę święta zakochanych. Czułą opowieść o miłości stworzyli dla marki Apart Kinga Wawrzyniak i Stanisław Obolewicz – gwiazdy ostatniej edycji show „Top Model”. Udział w kampanii walentynkowej Apart był dla młodych adeptów modelingu nagrodą za zwycięstwo w jednym z zadań w ramach programu – zmysłowej sesji w deszczu.

Więcej…

Biżuteria

Jako, że kolorem 2020 wg PANTONE jest Classic Blue (19-4052), to podążając za najnowszymi trendami prezentujemy biżuterię kobiecą Apart zawierającą akcenty klasycznego niebieskiego – koloru będącego odcieniem niebieskiego naśladującego niebo o zmroku. Wśród prezentowanej biżuterii zobaczymy kolczyki, łańcuszki, pierścionki, zarówno z białego jak i żółtego złota.

Więcej…

Biżuteria

Elixa wprowadza do oferty kobiece zegarki w kolorze klasycznym niebieskim. Jest to odpowiedź na najnowsze trendy kolorystyczne na ten rok, gdyż kolorem roku 2020 wg  PANTONE jest Classic Blue (19-4052) – kolor będący odcieniem niebieskiego naśladujący niebo o zmroku.

Więcej…

Biżuteria

Warty ponad pół miliona złotych diamentowy pierścionek czy diamentowa brosza z przełomu XIX i XX wieku będąca świadkiem wzruszającej historii miłosnej? Biżuteria to najlepszy prezent gwiazdkowy dla najbliższych. Szczególnie taka, która łączy w sobie piękno i historię. Wyjątkowych okazów na grudniowej wystawie i aukcji Biżuterii Kolekcjonerskiej nie brakuje. Wszystkie obiekty można oglądać do 10 grudnia na wystawie w DESA Unicum. W ten sam dzień zostaną zlicytowane.

Więcej…

Biżuteria

Co wpływa na kobiece wybory w kwestii stylizacji? Pora roku, dnia, ważne wydarzenie, a może po prostu aktualny nastrój? Wiele różnych czynników decyduje o tym, jaki look wybierają kobiety w danej chwili, ale jedno pozostaje niezmienne – biżuteria i zegarki marki Elixa doskonale współgrają z każdym z nich.

Więcej…

Biżuteria

O ile zazwyczaj świetnie radzimy sobie z doborem sukienki do własnej figury, o tyle już z dodatkami – zwłaszcza tymi błyszczącymi, mamy problem. Jak dobrać biżuterię, aby nie przesadzić z ozdobami? Jakie kolczyki będą pasowały do czarnej kreacji, a które sprawdzą się przy czerwonej? I to najtrudniejsze pytanie – jak dobrać biżuterię do sukni ślubnej? Mamy dla ciebie cały pakiet wartościowych wskazówek.

Więcej…

Biżuteria

Nie jest tajemnicą, że jeśli mężczyzna chce uszczęśliwić kobietę, to wystarczy, że kupi jej ładną błyskotkę – może i w ten sposób nie wybaczymy poważnych przewinień, ale jakiś mały konflikt z pewnością pójdzie w zapomnienie. A skoro tak bardzo uwielbiamy biżuterię, to warto wiedzieć o niej coś więcej niż to, że im więcej karatów tym lepiej. Poznaj na przykład najsłynniejszych projektantów cenionych przez nas wisiorków, zegarków, kolczyków i pierścionków.

Więcej…