Dom i Wnętrza

Dom

Przez pierwsze dwa lata życia dziecko śpi zazwyczaj w pokoju swoich rodziców. W końcu jednak mama i tata pragną odzyskać intymność i przychodzi czas na eksmisję małego lokatora. Pytanie tylko… jak urządzić jego nowy pokój? Czy postawić na modny styl skandynawski? A może coś bardziej ekspresyjnego? I jak zaplanować pokój dla dwójki maluchów? Tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Więcej…

Dom

Wyobraź sobie, że jest piękny, słoneczny, sobotni poranek. Budzisz się, udajesz się do kuchni i robisz sobie kawę. Następnie udajesz się z tą kawą do… ogrodu oczywiście! Pięknego, zielonego, z bujną roślinnością, łaskoczącą stopy trawą i stylowymi meblami. Siadasz w fotelu i popijając napój, wsłuchujesz się w świergotanie ptaków. Zachwycona taką wizją? To zabieramy się do pracy – czas na stworzenie fantastycznego ogrodu!

Więcej…

Dom

Piękny balkon lub taras to pragnienie każdej z nas. Jednak przygotowanie ukwieconej, pięknej przestrzeni, w której można zrelaksować się z kubkiem herbaty, wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. O czym trzeba pamiętać? Które kwiaty zaleca się na balkon i jak o nie dbać? Co z podłogą i nieatrakcyjną albo brzydką barierką? Wszystkie odpowiedzi, wskazówki i porady znajdziesz w artykule poniżej.

Więcej…

Dom

Umiejętnie dobrane dodatki aranżacyjne sprawiają, że w domu robi się przytulnie i miło, a my sami czujemy się we wnętrzu bezpiecznie. Jednak zdecydowanie się na konkretne elementy wystroju wcale nie jest takie proste – trzeba pamiętać o zachowaniu stylu, którym kierowaliśmy się przy urządzaniu poszczególnych pomieszczeń. Mamy dla ciebie kilka wartościowych podpowiedzi.

Więcej…

Dom

Kiedyś przypisywano im magiczne właściwości. Dzisiaj lustra znajdziemy w każdym domu, gdzie nie tylko pomagają w codziennej toalecie, ale stanowią coraz ważniejszy element wystroju wnętrz. Obecnie, dzięki nowoczesnym technologiom produkcji, przestrzenią refleksyjną może stać się nawet cała ściana.

Więcej…

Dom

Zaprojektowanie łazienki to nie lada wyzwanie – musi być przecież nie tylko pięknie, ale i bardzo funkcjonalnie. Oczywiście najlepiej byłoby skorzystać z usług architekta, tyle że nie każdą z nas na to zwyczajnie stać. Podpowiemy ci zatem, jak zaprojektować łazienkę samodzielnie – i to tak, że każdy będzie prosił cię o numer do twojego projektanta wnętrz!

Więcej…

Dom

Salon, zwany także pokojem dziennym, nie bez powodu określany jest jako „serce domu”. To centralne miejsce mieszkania i zarazem największa wizytówka gospodarzy. Niestety, jego urządzenie może czasem być problematyczne – dlatego właśnie przygotowaliśmy dla ciebie listę wartościowych porad i bardzo cennych wskazówek. Z nami urządzisz salon swoich marzeń.

Więcej…

Dom

Marzeniem niemal każdej kobiety jest piękna, stylowa kuchnia, w której nawet poranna kawa smakuje… jakoś inaczej. Jednak stworzenie takiego pomieszczenia wcale nie jest proste. Mamy dla ciebie garść cennych wskazówek, dzięki którym stworzysz kuchnię nie tylko piękną, ale i bardzo praktyczną.

Więcej…

Dom

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w każdym mieszkaniu czy domu – zapewnia nam dobry sen, ale też umożliwia odcięcie się od zwykłej codzienności i obowiązków.  Jednocześnie każda z nas pragnie, aby pomieszczenie to było nie tylko wygodne, ale też zwyczajnie ładne. Jak zatem je urządzić? Oto ważne porady i cenne wskazówki!

Więcej…

Dom

Mała kuchnia bywa problematyczna. Wystarczy, że na obiad zaprosimy gości i już okazuje się, że brakuje w niej miejsca do przygotowania większej liczby potraw. Aby w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń, warto sięgnąć po akcesoria meblowe. Wbrew pozorom, to właśnie w niewielkich wnętrzach są one najbardziej użyteczne.

Więcej…