Dom i Wnętrza

Dom

Zastanawiasz się, czy kupić mieszkanie w bloku, czy lepiej zbudować dom na przedmieściach lub na wsi? Dobrze to przemyśl, bo wybór miejsca zamieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Oto kilka wskazówek dla osób, które nie wiedzą, czy lepiej zamieszkać na wsi, czy w mieście.

Więcej…

Dom

Mieszkanie bez stołu i krzeseł, ale za to z… barem, przy którym można bez końca testować nowe receptury drinków i serwować je znajomym. Kawalerka, w której można poczuć klubowy klimat w najlepszym wydaniu – bez kiczu i taniej tandety. Od razu widać, że na tych 50 metrach na warszawskiej Woli mieszka ktoś wyjątkowy.

Więcej…

Dom

Zastanawiając się nad zmianą wnętrz, coraz chętniej szukamy pomysłów na Instagramie. To miejsce, w którym mamy  możliwość natychmiastowego zanurzenia się w tysiącach inspiracji, których przybywa z każdą kolejną sekundą. Jak odnaleźć się w gąszczu trendów? Jakie przestrzenie cieszą się największą popularnością?

Więcej…

Dom

Piękny ogród to nie tylko rośliny i trawnik, ale też wiele dodatków, które nadają mu specyficznego charakteru. Wbrew pozorom wybór tych elementów małej architektury wcale nie jest prosty – trzeba obmyślić nie tylko to, jak ma prezentować się altana i jakie funkcje będzie pełnić, ale również zastanowić się, jaki grill wybrać. Jeśli decydujemy się na utworzenie skalniaka, to i tu potrzebujemy wielu informacji. Na szczęście wszystkie znajdziesz poniżej!

Więcej…

Dom

Okres zimowy to dla wielu ogrodników czas wyczekiwania… i nudy. Na szczęście w końcu nadszedł marzec i możemy zabrać się za wiosenne prace ogrodowe. Jeżeli co roku przygotowujesz ogród do wiosny, przypomnij sobie wszystkie szczegóły związane z tym działaniem szczegóły. Jeśli dopiero debiutujesz w roli ogrodniczki, koniecznie zapoznaj się z wszystkimi ważnymi informacjami. Z nami stworzysz najpiękniejszy ogród w okolicy!

Więcej…

Dom

Zbliża się rok 2020, co oznacza, że na horyzoncie pojawiają się nowe trendy wnętrzarskie. Modne style zmieniają się i ewoluują, robią to w różnym tempie - niektóre są popularne przez lata, a nie tylko jeden sezon. Dochodzą nowe materiały i desenie, a kolory, które dotychczas były dedykowane wyłącznie odważnym, stają się powszechne. Co przyniesie kolejny rok? Podpowiadamy.

Więcej…

Dom

Chociaż sklepy przesycone są dodatkami świątecznymi i przeróżnego typu dekoracjami, stworzenie pięknie wyglądającego wnętrza wcale nie jest takie proste. Kompozycje, które tworzymy, muszą być ze sobą zgrane, powinny także być dopasowane do stylu mieszkania i pod żadnym warunkiem nie mogą przytłaczać ilością.

Więcej…

Dom

Obecność sztuki w najbliższym otoczeniu jest niezwykle istotna, nie tylko z uwagi na walory estetyczne, ale także na jej pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Niezależnie od tego, czy właśnie kupiliśmy mieszkanie i planujemy jego wystrój, czy chcemy nadać przestrzeni charakteru – warto rozważyć zakup obrazu. Jak go wybrać, by pasował nie tylko do wnętrza, ale i do nas?

Więcej…

Dom

Mogłoby się wydawać, że jesień to czas odpoczynku po letnim i intensywnym sezonie ogrodowym. W rzeczywistości jest jednak inaczej – aby ogród pięknie prezentował się wiosną, należy odpowiednio się nim zająć właśnie we wrześniu, październiku i listopadzie. Oto 9 prac, o których nie wolno ci zapomnieć, jeśli masz swój kawałek działki i kilka cennych wskazówek.

Więcej…

Dom

Elegancja, połysk i 100% kobiecości – tak w dużym skrócie można opisać styl glamour. Jeśli cenisz sobie wyrafinowane wnętrza, sama nazywasz siebie „sroczką” ze względu na umiłowanie do błyskotek, a tapicerowane meble przyciągają cię jak magnes, to koniecznie musisz dowiedzieć się, jak urządzić wnętrze glamour – wygląda bowiem na to, że to właśnie twój styl!

Więcej…