Dom i Wnętrza

Dom

Okres zimowy to dla wielu ogrodników czas wyczekiwania… i nudy. Na szczęście w końcu nadszedł marzec i możemy zabrać się za wiosenne prace ogrodowe. Jeżeli co roku przygotowujesz ogród do wiosny, przypomnij sobie wszystkie szczegóły związane z tym działaniem szczegóły. Jeśli dopiero debiutujesz w roli ogrodniczki, koniecznie zapoznaj się z wszystkimi ważnymi informacjami. Z nami stworzysz najpiękniejszy ogród w okolicy!

Więcej…

Dom

Zbliża się rok 2020, co oznacza, że na horyzoncie pojawiają się nowe trendy wnętrzarskie. Modne style zmieniają się i ewoluują, robią to w różnym tempie - niektóre są popularne przez lata, a nie tylko jeden sezon. Dochodzą nowe materiały i desenie, a kolory, które dotychczas były dedykowane wyłącznie odważnym, stają się powszechne. Co przyniesie kolejny rok? Podpowiadamy.

Więcej…

Dom

Chociaż sklepy przesycone są dodatkami świątecznymi i przeróżnego typu dekoracjami, stworzenie pięknie wyglądającego wnętrza wcale nie jest takie proste. Kompozycje, które tworzymy, muszą być ze sobą zgrane, powinny także być dopasowane do stylu mieszkania i pod żadnym warunkiem nie mogą przytłaczać ilością.

Więcej…

Dom

Obecność sztuki w najbliższym otoczeniu jest niezwykle istotna, nie tylko z uwagi na walory estetyczne, ale także na jej pozytywny wpływ na nasze samopoczucie. Niezależnie od tego, czy właśnie kupiliśmy mieszkanie i planujemy jego wystrój, czy chcemy nadać przestrzeni charakteru – warto rozważyć zakup obrazu. Jak go wybrać, by pasował nie tylko do wnętrza, ale i do nas?

Więcej…

Dom

Mogłoby się wydawać, że jesień to czas odpoczynku po letnim i intensywnym sezonie ogrodowym. W rzeczywistości jest jednak inaczej – aby ogród pięknie prezentował się wiosną, należy odpowiednio się nim zająć właśnie we wrześniu, październiku i listopadzie. Oto 9 prac, o których nie wolno ci zapomnieć, jeśli masz swój kawałek działki i kilka cennych wskazówek.

Więcej…

Dom

Elegancja, połysk i 100% kobiecości – tak w dużym skrócie można opisać styl glamour. Jeśli cenisz sobie wyrafinowane wnętrza, sama nazywasz siebie „sroczką” ze względu na umiłowanie do błyskotek, a tapicerowane meble przyciągają cię jak magnes, to koniecznie musisz dowiedzieć się, jak urządzić wnętrze glamour – wygląda bowiem na to, że to właśnie twój styl!

Więcej…

Dom

Styl rustykalny kojarzy się z sielanką, spokojem i nawiązaniem do historii. Jest idealny dla osób, które w nowoczesnych wnętrzach czują się niekomfortowo i zdecydowanie preferują wystrój „z duszą”. Jednak zaaranżowanie stylu rustykalnego w swoich czterech ścianach może nie być łatwe – jeśli nie zachowamy umiaru w komponowaniu dodatków i nie będziemy kierować się ważnymi zasadami, mieszkanie czy dom może stać się przytłaczające.

Więcej…

Dom

Styl loft jest obecnie jednym z najbardziej popularnym trendów, jeśli chodzi o aranżację i urządzanie wnętrz. Choć efekt loftu jest dość łatwy do uzyskania, nie jest to jednak aranżacja dla wszystkich. Jakie są cechy takich wnętrz, kto może, a kto nie powinien się na nie decydować i jak właściwie uzyskać styl loft w swoich czterech ścianach?

Więcej…

Dom

Styl skandynawski już od kilku lat rządzi w mieszkaniach i domach Polaków – wszystko wskazuje na to, że jego popularność nie spadnie i w ciągu najbliższych sezonów. Jeśli i tobie podoba się skandynawski, pełen naturalności klimat we wnętrzach, to koniecznie dowiedz się, jak zgodnie z tym stylem urządzić własne cztery ściany.

Więcej…

Dom

Nie przepadasz za nowoczesnym wystrojem wnętrz? Męczy cię współczesny minimalizm, za to przyciąga klimat przeszłych lat? W takim razie na pewno świetnie odnajdziesz się w retro wnętrzu. Dowiedz się, jak je zaaranżować, jak pomalować ściany, oraz jakie podłogi i dodatki będą idealnym uzupełnieniem takiego mieszkania.

Więcej…