Reklama

Dom i Wnętrza

Dom

Łazienka niewątpliwie jest ważną częścią domu czy mieszkania. Jest jednym z tych pomieszczeń, które powinno łączyć nie tylko estetykę i wygodę, ale też bezpieczeństwo. Warto urządzić np. łazienkę w stylu skandynawskim. Dziś podpowiemy Wam, jak to zrobić.

Więcej…

Dom

Ogrzewanie podłogowe to wygodny i efektywny sposób na ogrzanie domowych salonów. Trzeba jednak zadbać o to, by dobrać rozwiązania o odpowiedniej mocy i typie, dopasowanego do wymagań konkretnej przestrzeni lub oczekiwań odbiorców. Dodatkowo nie można zapominać o właściwym wykończeniu podłogi. Bez tego bowiem nawet najlepsze ogrzewanie podłogowe nie będzie działało optymalnie.

Więcej…

Dom

Lampy w domu nie spełniają tylko funkcji praktycznych. To także ważny element aranżacji pod kątem typowo wizualnym. Niektóre produkty oświetleniowe spełniają wręcz ważną rolę dekoracyjną przy budowaniu przytulnego salonu.

Więcej…

Dom

Pięknie urządzony salon powinien być nie tylko elegancki, ale też po prostu przytulny. W końcu jest to pomieszczenie, w którym na co dzień spędzamy naprawdę dużo czasu na pracy, spokojnej rekreacji, zabawach z dziećmi lub spotkaniach towarzyskich. Dlatego też warto zadbać o ty, by wnętrze gwarantowało komfort i swobodę w każdych okolicznościach.

Więcej…

Dom

Zastanawiasz się, czy kupić mieszkanie w bloku, czy lepiej zbudować dom na przedmieściach lub na wsi? Dobrze to przemyśl, bo wybór miejsca zamieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w naszym życiu. Oto kilka wskazówek dla osób, które nie wiedzą, czy lepiej zamieszkać na wsi, czy w mieście.

Więcej…

Dom

Mieszkanie bez stołu i krzeseł, ale za to z… barem, przy którym można bez końca testować nowe receptury drinków i serwować je znajomym. Kawalerka, w której można poczuć klubowy klimat w najlepszym wydaniu – bez kiczu i taniej tandety. Od razu widać, że na tych 50 metrach na warszawskiej Woli mieszka ktoś wyjątkowy.

Więcej…

Dom

Zastanawiając się nad zmianą wnętrz, coraz chętniej szukamy pomysłów na Instagramie. To miejsce, w którym mamy  możliwość natychmiastowego zanurzenia się w tysiącach inspiracji, których przybywa z każdą kolejną sekundą. Jak odnaleźć się w gąszczu trendów? Jakie przestrzenie cieszą się największą popularnością?

Więcej…

Dom

Piękny ogród to nie tylko rośliny i trawnik, ale też wiele dodatków, które nadają mu specyficznego charakteru. Wbrew pozorom wybór tych elementów małej architektury wcale nie jest prosty – trzeba obmyślić nie tylko to, jak ma prezentować się altana i jakie funkcje będzie pełnić, ale również zastanowić się, jaki grill wybrać. Jeśli decydujemy się na utworzenie skalniaka, to i tu potrzebujemy wielu informacji. Na szczęście wszystkie znajdziesz poniżej!

Więcej…

Dom

Okres zimowy to dla wielu ogrodników czas wyczekiwania… i nudy. Na szczęście w końcu nadszedł marzec i możemy zabrać się za wiosenne prace ogrodowe. Jeżeli co roku przygotowujesz ogród do wiosny, przypomnij sobie wszystkie szczegóły związane z tym działaniem szczegóły. Jeśli dopiero debiutujesz w roli ogrodniczki, koniecznie zapoznaj się z wszystkimi ważnymi informacjami. Z nami stworzysz najpiękniejszy ogród w okolicy!

Więcej…

Dom

Zbliża się rok 2020, co oznacza, że na horyzoncie pojawiają się nowe trendy wnętrzarskie. Modne style zmieniają się i ewoluują, robią to w różnym tempie - niektóre są popularne przez lata, a nie tylko jeden sezon. Dochodzą nowe materiały i desenie, a kolory, które dotychczas były dedykowane wyłącznie odważnym, stają się powszechne. Co przyniesie kolejny rok? Podpowiadamy.

Więcej…