Hotele dla Kobiet - oferta dla kobiet, masaż, wellness, spa

Hotel dla Kobiet

Jeśli uważasz, że wszystkie hotele (pomijając kwestie standardu), to właściwie jedno i to samo, to mamy dla ciebie nowinkę – zdecydowanie tak nie jest! Istnieją na świecie obiekty, o których być może jeszcze nie słyszałaś, a które zachwycają, dziwią, a czasem nawet szokują. Czy odważyłabyś się przespać w jednym z nich?

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Udane wakacje to nie tylko leżaki i drinki ze słomką. Ci, którzy nie narzekają na braki na koncie, często szukają bardziej oryginalnych rozrywek i znajdują je między innymi… na luksusowych statkach. Jesteś ciekawa, jakie atrakcje można tam znaleźć i czym takie poszczególne statki się charakteryzują? Mamy dla ciebie garść informacji.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Zabiegi SPA dla kobiet stały się w ostatnich latach bardzo popularne – pokochałyśmy błogie leżenie na stole do masażu i oddanie się w ręce specjalistów od relaksacji oraz poprawiania urody. Bardzo często jednak mamy dylemat, jaki zabieg wybrać. Podpowiemy ci – oto lista najbardziej popularnych zabiegów SPA dla kobiet.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Pogoda rozpieszcza nas już od pierwszych dni czerwca – jeśli dopisze tak, jak w zeszłym roku, to z całą pewnością słońcem będziemy cieszyć aż do ostatnich dni października. Dlatego właśnie wybierając termin wyjazdu na wakacje, warto uwzględnić ostatnie tygodnie kalendarzowego lata. I koniecznie pojechać nad morze, zwłaszcza do hotelu Jantar w Ustce!

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Jeśli planujesz spędzić rodzinny urlop w pięknym otoczeniu Tatr, a jednocześnie z dala od zgiełku i tłumu turystów na górskich szlakach, to proponujemy wycieczkę do Doliny Demianowskiej w Tatrzańskim Parku Narodowym na Słowacji. Znajduje się tam rodzinny Wellness Hotel Chopok****, w którym warto się zatrzymać.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Wyobraź sobie miejsce przystosowane tylko dla kobiet: takie, w którym ktoś zwraca uwagę na zapachy, estetykę wnętrz i w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby poczuć się świetnie. Takie, w którym ktoś o ciebie zadba – od stóp do głów. Miejsce, w którym zjesz zdrowo, ale niskokalorycznie, i nie będziesz musiała tych kalorii liczyć. Brzmi jak bajka? Być może, ale takie miejsca naprawdę istnieją. To hotele przeznaczone tylko i wyłącznie dla kobiet.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Nie dla wszystkich prawdziwy wypoczynek oznacza czas spędzony z dziećmi. Maluchy – choć urocze i słodkie, potrafią zepsuć relaks nie tylko samym rodzicom, ale także postronnym osobom. Dlatego właśnie – dla osób chcących mieć pewność, że w wypoczywaniu nie przeszkodzi im hałas, kłótnie czy piski, powstały hotele „tylko dla dorosłych”. Czym się charakteryzują? Czy dzieci rzeczywiście nie mogą do nich wejść? I gdzie je właściwie znaleźć?

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Na wakacje czekamy zwykle kilka długich miesięcy, a w wielu przypadkach – nawet cały rok. Dlatego właśnie warto mieć pewność, że wybrany hotel nas nie rozczaruje i zapewni wszelkie niezbędne udogodnienia. Na co zwracać uwagę, gdy zależy nam nie tylko na swoim komforcie, ale i na rozrywce dla dzieci? Które miejsca dla rodzin (w Polsce i na świecie) można nazwać turystycznymi „pewniakami”? Wszystkie te informacje znajdziesz poniżej.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Każdy z nas marzy o wypoczynku i regeneracji w jakimś pięknym miejscu. Jeżeli nasze zdrowie zaczyna szwankować, dając pewne powody do niepokoju - tym bardziej warto wziąć pod uwagę możliwość skorzystania z sanatorium. Będzie to znakomita okazja do wsparcia naturalnej odporności organizmu oraz zwrócenia większej uwagi na dolegliwości z którymi się zmagamy coraz częściej wraz z wiekiem. W sanatoryjnym ośrodku będziemy mogli skorzystać z zabiegów i pomocy doświadczonych specjalistów.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Hotele przestały być jedynie koniecznym przystankiem w podróży czy lokum na czas wakacji. Stały się atrakcją samą w sobie, doświadczeniem, które jest równie ważne, jak zwiedzanie atrakcji w miejscu pobytu. To sprawia, że hotele powinny podążać za trendami (potwierdza to aż 73% hotelarzy) i kreować nową, atrakcyjną dla odwiedzających rzeczywistość. Z raportu HRS Hotelowy Design wynika, że obecnie można wyróżnić aż 4 trendy w branży hotelarskiej.

Więcej…