Hotele dla Kobiet - oferta dla kobiet, masaż, wellness, spa

Hotel dla Kobiet

Urlop nad morzem niezmiennie kojarzy się z miesiącami letnimi. Tymczasem pogoda bywa łaskawa także we wrześniu a czasem nawet w październiku. Hotele ze SPA nad morzem czynne są przez cały rok. Co sprawia, że nie stoją puste?

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Jeśli chcesz się odstresować, szukasz odskoczni od zgiełku miasta oraz pragniesz poczuć wolność na łonie natury to Sioło Budy w okolicach Puszczy Białowieskiej będzie z pewnością ciekawym pomysłem na urlop. Siedlisko i agroturystykaSioło Budy” w Budach, oddalonych o dziesięć kilometrów od Białowieży łączy w sobie wysoką jakość obsługi i standard zakwaterowania z autentyczną, wschodnią gościnnością i wszelkiego typu atrakcjami, jakie można spotkać na podlaskiej wsi.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Komfortowy Hotel Kudowa **** położony tuż obok parku w Kudowie-Zdroju to odpowiedni wybór na relaks w uzdrowisku, górskie wypady i zwiedzanie pięknych zakątków Ziemi Kłodzkiej

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Hotel SPA Medical Dwór Elizy to obiekt położony w kurorcie Długopole Zdrój, w sercu Kotliny Kłodzkiej, blisko gór, szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich oraz innych atrakcji Ziemi Kłodzkiej.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Talaria Resort & Spa to przepiękny Pałac położony w malowniczej, cichej okolicy Trojanowa, na trasie Warszawa – Lublin, który powstał dla Pań i z myślą o Paniach. Już na wczesnych etapach planowania i projektowania, towarzyszyła nam myśl stworzenia miejsca wyjątkowego, zagadkowego, jedynego w swoim rodzaju czyli dokładnie takiego jakie są kobiety. Aby wywiązać się z powyższych założeń, stworzyliśmy miejsce gdzie w weekendy przebywają u nas same kobiety, miejsce gdzie nie ma dwóch takich samych pokoi oraz miejsce gdzie wraz z przestąpieniem progu poczujesz się po prostu wyjątkowo.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Nazwa „hotele butikowe” kojarzą nam się przede wszystkimi z obiektami, w których można zrobić ekskluzywne zakupy. To jednak nie do końca tak. Tego typu obiekty to przede wszystkim miejsca, w których poczujesz się dopieszczona luksusem, zaznając fantastycznego wypoczynku. Czym właściwie różnią się hotele butikowe od tych pięciogwiazdkowych? I które obiekty w Polsce cieszą się najlepszymi opiniami? Wszystkiego dowiesz się poniżej.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Jeśli uważasz, że wszystkie hotele (pomijając kwestie standardu), to właściwie jedno i to samo, to mamy dla ciebie nowinkę – zdecydowanie tak nie jest! Istnieją na świecie obiekty, o których być może jeszcze nie słyszałaś, a które zachwycają, dziwią, a czasem nawet szokują. Czy odważyłabyś się przespać w jednym z nich?

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Udane wakacje to nie tylko leżaki i drinki ze słomką. Ci, którzy nie narzekają na braki na koncie, często szukają bardziej oryginalnych rozrywek i znajdują je między innymi… na luksusowych statkach. Jesteś ciekawa, jakie atrakcje można tam znaleźć i czym takie poszczególne statki się charakteryzują? Mamy dla ciebie garść informacji.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Zabiegi SPA dla kobiet stały się w ostatnich latach bardzo popularne – pokochałyśmy błogie leżenie na stole do masażu i oddanie się w ręce specjalistów od relaksacji oraz poprawiania urody. Bardzo często jednak mamy dylemat, jaki zabieg wybrać. Podpowiemy ci – oto lista najbardziej popularnych zabiegów SPA dla kobiet.

Więcej…

Hotel dla Kobiet

Pogoda rozpieszcza nas już od pierwszych dni czerwca – jeśli dopisze tak, jak w zeszłym roku, to z całą pewnością słońcem będziemy cieszyć aż do ostatnich dni października. Dlatego właśnie wybierając termin wyjazdu na wakacje, warto uwzględnić ostatnie tygodnie kalendarzowego lata. I koniecznie pojechać nad morze, zwłaszcza do hotelu Jantar w Ustce!

Więcej…