Czytelniczki piszą. Artykuły przesłane do redakcji

Przesłane do Redakcji

1 stycznia 2020 nikt się nie spodziewał, że kilka tygodni później świat się zatrzyma, a wszystko zostanie wywrócone do góry nogami i nigdy już nic nie będzie takie samo. Świat mody również.

Więcej…

Przesłane do Redakcji

Która z nas nie marzyła kiedyś  o księciu na białym koniu? Hmmm....Takim co to drzwi otworzy, przez kałużę przeniesie, obdaruje kwiatami bez okazji, przyniesie śniadanie do łóżka.... Ach..  Kochane! Większa część z nas, zapewne śniła o takim facecie... A ile z nas ma go w rzeczywistości? Czy idealny facet w ogóle istnieje?  No właśnie? Bo idealna kobieta, jak wszystkie zapewne się zgodzimy, nie jest postacią fikcyjną... Czy nieidealny mężczyzna i idealna kobieta, mogą stworzyć szczęśliwy związek?

Więcej…

Przesłane do Redakcji

Ostatnio postanowiłam zaszaleć. Rozjaśniłam włosy o pół tonu i skróciłam je o 7 cm... Poszłam nawet do kosmetyczki (uwaga! pierwszy raz w życiu!) na regulację brwi.  Dziewczyny, gdybym wcześniej wiedziała, że to aż tak boli, nigdy bym się na to nie zdecydowała! Niestety, na moje nieszczęście,  byłam też zapisana na depilację nóg i okolic bikini! O nic nie pytajcie... Na samo wspomnienie tego dnia, resztki włosów (tych, których nie pozwoliłam już wyrwać), jeżą mi się na piszczeli.

Więcej…

Przesłane do Redakcji

Byłyście kiedyś na randce? Hmmm, głupie pytanie.... Ale czy byłyście kiedyś na takiej randce w ciemno? Może trochę dziwne  porównanie, ale ta randka, to tak trochę jak poród, niby wiesz po co idziesz a i tak nie wiesz czego się spodziewać.

Więcej…

Przesłane do Redakcji

Muszę się Wam do czegoś przyznać... Uwielbiam porządek! Kocham go tak bardzo, jak zupę pomidorową, zrobioną z niedzielnego rosołu. W bałaganie po prostu nie umiem się odnaleźć. Nie wiem, może coś ze mną jest nie tak, ale nawet najmniejszy kurz na półce, sprawia, że nie mogę skupić się na niczym innym.  Sprzątanie to moja pasja (nie jedyna oczywiście).

Więcej…

Przesłane do Redakcji

Zakupy, jedno słowo a ileż radości. Sama myśl o shopingu przyprawia wiele z nas o zawrót głowy. Wyprzedaże, promocje...to coś, w czym my kobiety, czujemy się jak ryba w wodzie. Bo, która z nas nie lubi nowych łaszków? W dodatku, zakupy, mają uzdrawiającą moc.... Siedzisz w domu, głowa boli... Idziesz do galerii i nagle... cud! Ból minął... Mierzysz jakąś extra kieckę i czujesz się niczym Claudia Schiffer na wybiegu... Samopoczucie od razu wzrasta i już wiesz, że nic nie jest w stanie zepsuć Ci dnia!

Więcej…