Sport dla Kobiet - fitness, joga, pływanie, bieganie, rekreacja

Sport i Fitness

Regularne ćwiczenia to świetny sposób na utrzymanie sylwetki i zdrowego stylu życia. Istnieje jednak kilka często popełnianych błędów, które negatywnie mogą wpłynąć na Twoje zdrowie i samopoczucie. Zobacz na, co musisz zwrócić uwagę podczas nadchodzących treningów.

Więcej…

Sport i Fitness

Badania ASICS pokazują, że regularne ćwiczenia zwiększają możliwości ludzkiego mózgu. W przełomowym, globalnym eksperymencie wzięli udział zawodnicy z całego świata, którzy na co dzień uprawiają sporty „umysłowe”, jak e-sport, scrabble czy szachy. Podejmując aktywność fizyczną, wszyscy zauważyli radykalną poprawę funkcji poznawczych, samopoczucia i wydajności. Przełożyło się to korzystnie na wyniki uzyskiwane w docelowych dyscyplinach.

Więcej…

Sport i Fitness

Pragniesz doskonałego ciała z wyrzeźbionymi, mocnymi mięśniami, jednak długie godziny ćwiczeń na siłowni w Twoim przypadku zupełnie nie zdają egzaminu? A może nie masz na nie czasu, jednak koniecznie chcesz wrócić do dawnej formy? Od teraz masz ten cudowny efekt na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jedynie, że poznasz zabieg Cutera truSculpt Flex.

Więcej…

Sport i Fitness

Kochasz psy? Masz czworonożnego przyjaciela, którego rozpiera energia? Lubisz górskie wędrówki pełne przygód? Szukasz pomysłu na niezapomniane zabawy ze swoim pupilem? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś „tak”, a w dodatku dysponujesz pokładami wolnego czasu, powinnaś udać się na zawody dogtrekkingu, by zobaczyć, jak takie zajęcia wyglądają w praktyce.

Więcej…

Sport i Fitness

Na pewno doskonale wiesz, że sport jest dobry nie tylko dla zdrowia, ale i wyglądu. Może nawet już od dłuższego czasu planujesz zwiększenie aktywności fizycznej, ale po prostu nie wiesz, które aktywności są najlepsze dla kobiet? Po lekturze tego tekstu nie będziesz już miała wątpliwości. Oto korzyści z biegania, pływania aerobiku i innych, najlepszych kobiecych dyscyplin.

Więcej…

Sport i Fitness

Bieganie to wspaniała aktywność, która pozytywnie wpływa nie tylko na nasze zdrowie i sylwetkę, ale też na nasze samopoczucie. Aby jednak było naprawdę bezpieczne, musisz zadbać o kilka ważnych szczegółów. Jakich i czy odpowiednie buty do biegania dla kobiet mogą zwiększyć twój poziom bezpieczeństwa?

Więcej…

Sport i Fitness

Niewłaściwy wybór butów do biegania jest jednym z najczęstszych błędów kobiet, które rozpoczynają przygodę z tą aktywnością. To jednocześnie błąd, który może skutecznie zniechęcić nas do treningów, a nawet… unieruchomić na wiele tygodni. Dlaczego profesjonalne buty do biegania mogą zmniejszyć ryzyko kontuzji i poprawić komfort biegu? Co jeszcze pomoże w zredukowaniu niebezpieczeństwa? Koniecznie przeczytaj – zwłaszcza jeśli do tej pory biegałaś w zwykłych, sportowych butach albo nie robiłaś tego wcale.

Więcej…

Sport i Fitness

Lekarze zalecają pływanie. Fizjoterapeuci mówią: „proszę chodzić na basen!”, to samo nakazują dietetycy. Nawet psychologowie namawiają do tej aktywności swoich pacjentów! Co jest takiego w pływaniu, że zachwyca się nim cały świat? Otóż bardzo wiele. Dowiedz się, jak pływać, aby schudnąć, jakie są korzyści z tej aktywności i jak często powinnaś gościć na basenie.

Więcej…

Sport i Fitness

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jaki sport uprawiać, żeby schudnąć, a najlepiej schudnąć szybko. Dzieje się tak zazwyczaj dlatego, że włączamy treningi do nowego stylu życia, czyli łączymy je z dietą i pragniemy szybko zobaczyć efekty. Całkowicie to rozumiemy i dlatego przedstawiamy ci aż osiem rodzajów aktywności, które przyniosą ci szybką utratę wagi. Ćwicz i ciesz się coraz piękniejszą sylwetką!

Więcej…

Sport i Fitness

Zastanów się przez chwilę i powiedz, co chciałabyś w sobie zmienić. Czego w sobie nie lubisz, nie akceptujesz, co przysparza ci kompleksów na co dzień. Jeśli należysz do grupy około 70% kobiet w Polsce, to z pewnością odpowiesz: „Brzuch! To jego nie lubię najbardziej!”. Mamy jednak dla ciebie rozwiązanie – to proste ćwiczenia na płaski brzuch, dzięki którym bardzo szybko zaczniesz zakładać coraz to bardziej obcisłe sukienki. Co jednak najlepsze – treningi, które ci przedstawimy, bez problemu możesz przeprowadzać w zaciszu własnego mieszkania.

Więcej…