Sport dla Kobiet - fitness, joga, pływanie, bieganie, rekreacja

Sport i Fitness

Bieganie to wspaniała aktywność, która pozytywnie wpływa nie tylko na nasze zdrowie i sylwetkę, ale też na nasze samopoczucie. Aby jednak było naprawdę bezpieczne, musisz zadbać o kilka ważnych szczegółów. Jakich i czy odpowiednie buty do biegania dla kobiet mogą zwiększyć twój poziom bezpieczeństwa?

Więcej…

Sport i Fitness

Niewłaściwy wybór butów do biegania jest jednym z najczęstszych błędów kobiet, które rozpoczynają przygodę z tą aktywnością. To jednocześnie błąd, który może skutecznie zniechęcić nas do treningów, a nawet… unieruchomić na wiele tygodni. Dlaczego profesjonalne buty do biegania mogą zmniejszyć ryzyko kontuzji i poprawić komfort biegu? Co jeszcze pomoże w zredukowaniu niebezpieczeństwa? Koniecznie przeczytaj – zwłaszcza jeśli do tej pory biegałaś w zwykłych, sportowych butach albo nie robiłaś tego wcale.

Więcej…

Sport i Fitness

Lekarze zalecają pływanie. Fizjoterapeuci mówią: „proszę chodzić na basen!”, to samo nakazują dietetycy. Nawet psychologowie namawiają do tej aktywności swoich pacjentów! Co jest takiego w pływaniu, że zachwyca się nim cały świat? Otóż bardzo wiele. Dowiedz się, jak pływać, aby schudnąć, jakie są korzyści z tej aktywności i jak często powinnaś gościć na basenie.

Więcej…

Sport i Fitness

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jaki sport uprawiać, żeby schudnąć, a najlepiej schudnąć szybko. Dzieje się tak zazwyczaj dlatego, że włączamy treningi do nowego stylu życia, czyli łączymy je z dietą i pragniemy szybko zobaczyć efekty. Całkowicie to rozumiemy i dlatego przedstawiamy ci aż osiem rodzajów aktywności, które przyniosą ci szybką utratę wagi. Ćwicz i ciesz się coraz piękniejszą sylwetką!

Więcej…

Sport i Fitness

Zastanów się przez chwilę i powiedz, co chciałabyś w sobie zmienić. Czego w sobie nie lubisz, nie akceptujesz, co przysparza ci kompleksów na co dzień. Jeśli należysz do grupy około 70% kobiet w Polsce, to z pewnością odpowiesz: „Brzuch! To jego nie lubię najbardziej!”. Mamy jednak dla ciebie rozwiązanie – to proste ćwiczenia na płaski brzuch, dzięki którym bardzo szybko zaczniesz zakładać coraz to bardziej obcisłe sukienki. Co jednak najlepsze – treningi, które ci przedstawimy, bez problemu możesz przeprowadzać w zaciszu własnego mieszkania.

Więcej…

Sport i Fitness

Lato właściwie dopiero co minęło, więc raczej nie myślimy o tym, by przygotowywać się do kolejnego. A niesłusznie! Jeśli właśnie teraz zaczniesz regularne treningi, to latem 2020 roku zaprezentujesz na plaży kształtną pupę i zgrabne nogi. Poznaj najlepsze ćwiczenia na pośladki oraz nogi i już teraz zadbaj o to, by w przyszłym sezonie stać się obiektem zazdrości innych kobiet.

Więcej…

Sport i Fitness

Ostatnimi laty bieganie stało się jedną z najpopularniejszych aktywności – i słusznie, ponieważ korzyści z uprawiania tego sportu to nie tylko wyrzeźbienie sylwetki, ale również poprawienie stanu zdrowia i wydłużenie życia. Powiemy ci, dlaczego dokładnie powinnaś biegać, w jaki sposób rozpocząć treningi, jakie buty nosić, a nawet… jak się zmotywować!

Więcej…

Sport i Fitness

Piękna, smukła sylwetka, energia, idealnie napięte mięśnie, zwinne ruchy i fantastyczna kondycja – która z nas nie chciałaby tego wszystkiego? Najczęściej myślimy o takich zaletach w kontekście nieziszczonych marzeń, a przecież wszystko to jest niemal na wyciągnięcie ręki – jedyne, co musisz zrobić, to zaprzyjaźnić się ze światem fitness. Na czym polegają te ćwiczenia, jakie są rodzaje fitness i co jeszcze warto wiedzieć?

Więcej…

Sport i Fitness

Szybkie spalenie tkanki tłuszczowej? Błyskawiczny efekt w postaci pięknej sylwetki, w dodatku bez szwanku na zdrowiu? Oczywiście, że to możliwe! Wystarczy, że regularnie będziesz trenowała interwałowo, by osiągnąć wszystko, o czym zapewne marzysz już od dawna. Jak powinien wyglądać taki trening, kto może się go podjąć i o czym należy pamiętać?

Więcej…

Sport i Fitness

Siłownia to jedno z najmodniejszych miejsc ostatnich lat. To właśnie tam rzeźbimy sylwetkę, dbamy o swoją sprawność, przy okazji odrywając się od codziennych obowiązków. Jeśli i tobie taki pomysł od dawna chodził po głowie, a teraz zamierzasz go zrealizować – brawo, to świetna decyzja! Zanim jednak wybierzesz konkretne miejsce i uiścisz pierwszą opłatę, przeczytaj nasz artykuł.

Więcej…