Nowe Technologie dla Kobiet I Technologie dla kobiet, samochody, komputery, smartfony, gadżety i akcesoria kobiece, Hi tech.

Technologie dla kobiet

Dojazdy do pracy zajmują w dużych miastach znaczną część czasu. Zamiast jeździć autem czy komunikacją miejską lepiej wsiąść na rower i znacznie szybciej znaleźć się na miejscu. To świetna aktywność fizyczna, która pozwala zachować smukłą sylwetkę, a dodatkowo jest to ekologiczny środek transportu. Jaki wybrać rower miejski, którym można jeździć nie tylko do pracy, ale i na wycieczki?

Więcej…

Technologie dla kobiet

Świat biznesu był zdominowany przez mężczyzn, lecz od kilkunastu lat rośnie liczba kobiet zajmujących najważniejsze stanowiska w firmach. Coraz powszechniejsza staje się opinia, że płeć piękna jest lepiej zorganizowana, świetnie działa pod presją czasu, a jej multizadaniowość przynosi firmie wiele korzyści. Panie bardzo często w swojej pracy wykorzystują nowinki technologiczne, które ułatwiają im wykonywanie obowiązków. Jednym z urządzeń, które oprócz smartfonu czy laptopa może być wsparciem w codziennych zadaniach, jest smartwatch.

Więcej…

Technologie dla kobiet

Kilkanaście bezpłatnych kursów, znani prelegenci i wyjątkowe nagrody to zaledwie kilka spośród wszystkich atrakcji, które będą czekać na każdą miłośniczkę robienia zdjęć podczas Festiwalu Fotografii 2020. Wydarzenie pod patronatem marki Olympus odbędzie się online w dniach 24-30 sierpnia. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Więcej…

Technologie dla kobiet

Google odpowie na każde pytanie, ale na pewno nie pomoże nam dopasować okularów. Jest jednak sposób jak uniknąć problemów przy zakupie okularów online lub zrobić wstępną selekcję przed wizytą w salonie optycznym. Teraz, dzięki aplikacji Glasses Click & Fit, możemy zobaczyć jak będziemy wyglądać, kiedy założymy różne okulary. Innowacyjna aplikacja, wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość (AR), daje pewność wszystkim, którzy będą nosić okulary, że będą w nich dobrze wyglądać.

Więcej…

Technologie dla kobiet

Abonament komórkowy dla dwóch osób to oszczędność i wygoda, a rozwiązania takie oferuje wielu operatorów. Podczas wybierania takiego abonamentu warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, lecz także na inne szczegóły oferty, w tym jej elastyczność. Tym razem przyglądamy się ofercie Orange. Sprawdź, co dostajesz i ile możesz oszczędzić, kupując abonament dla dwojga w Orange.

Więcej…

Technologie dla kobiet

Zrobiłyśmy przegląd rynku i subiektywnie wybrałyśmy najbardziej kobiece samochody na świecie. Takie, które przypadną do gustu każdej z nas. A więc stylowe, praktyczne, modne i przede wszystkim… podkreślające naszą kobiecość. Oto nasza lista z podziałem na: małe miejskie samochody dla kobiet; duże, rodzinne samochody dla kobiet, sportowe samochody dla każdej kobiety oraz idąc z duchem czasu elektryczne samochody dla kobiet.

Więcej…

Technologie dla kobiet

Nikogo nie trzeba przekonywać, że dzień przeciętnej kobiety jest wypełniony obowiązkami od poranka do wieczora – dlatego właśnie powinniśmy ułatwiać sobie życie i czasem trochę je umilać. Co ci w tym pomoże? Otóż będą to przydatne gadżety dla kobiet oraz naprawdę ciekawe aplikacje. Zapoznaj się z nimi wszystkimi – przekonasz się sama, że to aż dziwne, że jeszcze ich nie masz!

Więcej…