Damskie Sprawy - wszystko o mężczyznach

Mężczyźni

W dzisiejszych czasach mężczyźni nie podkreślają już z dumą, że „z kosmetyków to używają tylko mydła”, nie podkradają też preparatów z półki partnerki. Często jednak brakuje im wiedzy, jakich preparatów powinni używać albo na jakie zabiegi dla mężczyzn warto się zdecydować. Jeśli nie masz pewności, co podpowiedzieć swojemu mężczyźnie, to mamy dla ciebie gotową ściągawkę.

Więcej…

Mężczyźni

Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. A im bliżej, tym większy stres odczuwa wiele z nas. Dlaczego? Otóż dlatego, że nie mamy pomysłów na prezenty dla naszych facetów! Jeśli i ty jesteś w tym gronie, to przestań przekładać zakup na jakąś nikomu nieznaną chwilę, tylko zapoznaj się z naszymi propozycjami.

Więcej…

Mężczyźni

W dzisiejszych czasach kobiety nie muszą czekać na pierwszy ruch mężczyzny – śmiało mogą przejąć sprawy w swoje ręce! Pytanie tylko… jak to zrobić? Jak uwieść faceta gestami, jak uwieść go przez sms? Jak go dotykać, żeby zrozumiał w czym rzecz, ale jednocześnie aby nie być w tym wszystkim natarczywą? Mamy odpowiedzi na wszystkie te pytania – z naszymi wskazówkami owiniesz go wokół małego paluszka i to bez najmniejszego problemu.

Więcej…

Mężczyźni

Przed wami ważne wyjście, na które wypada elegancko się ubrać, a twój facet bezradnie rozkłada ręce? Bierz go zatem za zakupy! Zanim jednak to zrobisz, koniecznie przeczytaj ten tekst i dowiedz się, jakich reguł powinnaś przestrzegać przy kompletowaniu zestawu ubrań dla niego i co jest teraz modne.

Więcej…

Mężczyźni

Aktywność fizyczna jest aktualnie bardzo modna – widać to na ulicach miast, przepełnionych biegającymi i jeżdżącymi na rowerze ludźmi, albo choćby na siłowniach. Niestety, choć doceniamy już sport, nie zawsze wiemy, jak dobrze ubrać się do treningów – problem ten dotyczy przede wszystkim mężczyzn. Znasz to? Twój facet lubi aktywność fizyczną, ale nie ogarnia mody? Pomóż mu zatem – przeczytaj ten tekst i zabierz go na duże zakupy!

Więcej…

Mężczyźni

Podobno mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Cóż, to nie do końca prawda, ale faktem zdecydowanie jest to, że mamy bardzo różne podejście do wielu spraw i znacznie się różnimy. W związku z tym zarówno o kobietach, jak i o mężczyznach powstało wiele twierdzeń i przekonań. Co jest prawdziwe w naszym przypadku – wiemy najlepiej. Ale jak jest z facetami? Które ze stereotypów na ich temat są prawdziwe, a które nie? Dowiedz się i skończ z wiarą w szkodliwe mity!

Więcej…

Mężczyźni

Podobno są pary, które się nie kłócą – złośliwi twierdzą, że to te, które w ogóle ze sobą nie rozmawiają. Faktem jest bowiem, że kłótni w związku trudno jest uniknąć – konfliktów doświadcza niemal każda z nas. I każda raz na jakiś stwierdza: „no kompletnie go nie rozumiem. Nie jesteśmy w stanie się dogadać!”. Sprawdźmy więc, co jest najczęstszym powodem naszych domowych sprzeczek i jak się w końcu z tym facetem… dogadać.

Więcej…

Mężczyźni

Stare powiedzenie „za mundurem panny sznurem” sugeruje, że kobietom miękną nogi na widok strażaków, policjantów i wojskowych. Cóż, trochę tak jest, ale to zdecydowanie nie wszyscy mężczyźni, na których z wielką przyjemnością zawieszamy oko. Zostali przecież jeszcze piłkarze! Przedstawiamy kompletnie subiektywną listę najseksowniejszych piłkarzy świata. Kolejność jest przypadkowa, więc przeglądnij do końca i sama wybierz swój typ!

Więcej…

Mężczyźni

Niemal każda z nas w dzieciństwie marzyła, aby zostać prawdziwą księżniczką. Opływać w luksusach, mieć swoją własną służbę, mnóstwo pieniędzy i najpiękniejsze, balowe suknie. W przypadku niektórych kobiet – jak choćby księżnej Catherine czy aktorki Meghan Markle, teraz już księżnej Sussex, marzenia te zmieniły się w rzeczywistość. Dlaczego zatem nie miałoby udać się i tobie? Na pewno nie dlatego, że nie ma już przystojnych kawalerów na książęcych dworach – bo jest ich całkiem sporo!

Więcej…

Mężczyźni

Kolejna poduszka z napisem „najlepszy chłopak na świecie”, bombonierka czy kubek? Chyba wszyscy mamy już dość tego rodzaju oklepanych pomysłów na prezent, jakie pojawiają się w sklepach przed Dniem Chłopaka. Dlatego przedstawiamy TOP 5 oryginalnych prezentów na tę okazję.

Więcej…