Damskie Sprawy - wszystko o mężczyznach

Mężczyźni

Proekologiczne podejście dotyczy między innymi wyboru odpowiednich akcesoriów do golenia. Doskonale zdają sobie z tego sprawę mężczyźni – 59% z nich uznaje za istotne to, aby surowce do produktów, których używają były pozyskiwane w sposób zrównoważony, z poszanowaniem zasobów naturalnych planety. Poszukując uniwersalnego prezentu na Dzień Chłopaka, który bez wątpienia przyda się każdemu facetowi, warto zwrócić uwagę na wyróżniające się designem oraz przyjazne dla środowiska akcesoria. Mogą one być świetną inspiracją do życia w zgodzie z naturą.

Więcej…

Mężczyźni

Do jednych najstarszych w Polsce fryzjerów, jeszcze pracujących należy 76-letni mysłowiczanin Henryk Nowok. Jego salon fryzjerskiU Henryka” jest aktualnie najstarszym zakładem tej branży w Mysłowicach. Wrósł on na dobre w miasto, a jego popularność znana jest również w miejscowościach ościennych – m.in.w Jaworznie, Katowicach, a nawet w Oświęcimiu, Krakowie, czy dość odległym Opolu.

Więcej…

Mężczyźni

Walentynki już za 2 tygodnie! Wielu mężczyzn decydując się na zaręczyny obiera sobie właśnie tę datę za dzień wyznania miłości i proszenia o rękę swojej wybranki. Pozostawmy jednak kwestię zaręczyn i spójrzmy na inne radosne sposoby zaskoczenia swojej drugiej połówki.

Więcej…

Mężczyźni

Decydując się na zakup prezentu dla partnera, taty, brata czy przyjaciela, coraz częściej rezygnujemy z fizycznych prezentów, takich jak zestaw narzędzi, ekskluzywny alkohol czy perfumy. Zamiast nich, rośnie zainteresowanie podarunkami niematerialnymi, które związane są z przeżyciami i niecodziennymi doświadczeniami. Oferta rynkowa tego typu prezentów jest jednak na tyle zróżnicowana, że czasami trudno się zdecydować na jedną atrakcję lub voucher. Tym artykułem podpowiemy Wam, które upominki zawsze okazują się trafionym pomysłem i dzięki temu zasługują na szczególną uwagę.

Więcej…

Mężczyźni

T-shirt męski stanowi uniwersalny element casualowych i półformalnych zestawień. Umiejętnie dobrany potrafi nadać całej stylizacji oryginalnego charakteru. Koszulki dostępne są w różnorodnych krojach i kolorach. Często wzbogacone są one wzorami lub nadrukami. Warto wiedzieć, który model sprawdzi się w konkretnej stylizacji.

Więcej…

Mężczyźni

Każda z nas chciałaby, żeby w jej związku układało się jak najlepiej. Pytanie, jak ten stan osiągnąć, jeśli partner robi co chce i nie liczy się z potrzebami swojej kobiety? Na szczęście doświadczone panie znają kilka sztuczek i potrafią w niezauważalny sposób, czasem trochę podstępnie, sterować swoim mężczyzną. Ty nie znasz? No to przeczytaj koniecznie.

Więcej…

Mężczyźni

W Parku Rozrywki Energylandia spędzicie wspaniale czas i zaznacie niesamowitych emocji. Czeka tam wiele ekscytujących i zapierających dech w piersiach atrakcji. Energylandia to różnorodne kolejki i karuzele dla każdej grupy wiekowej, nawet dla dzieci już od 2. roku życia. Na szczególną uwagę zasługują szybkie i nieprzewidywalne roller coastery. Którymi z nich na pewno warto się przejechać? Przedstawiamy naszą propozycję TOP 5 najszybszych Roller Coasterów w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze!

Więcej…

Mężczyźni

W dzisiejszych czasach mężczyźni nie podkreślają już z dumą, że „z kosmetyków to używają tylko mydła”, nie podkradają też preparatów z półki partnerki. Często jednak brakuje im wiedzy, jakich preparatów powinni używać albo na jakie zabiegi dla mężczyzn warto się zdecydować. Jeśli nie masz pewności, co podpowiedzieć swojemu mężczyźnie, to mamy dla ciebie gotową ściągawkę.

Więcej…

Mężczyźni

Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. A im bliżej, tym większy stres odczuwa wiele z nas. Dlaczego? Otóż dlatego, że nie mamy pomysłów na prezenty dla naszych facetów! Jeśli i ty jesteś w tym gronie, to przestań przekładać zakup na jakąś nikomu nieznaną chwilę, tylko zapoznaj się z naszymi propozycjami.

Więcej…

Mężczyźni

W dzisiejszych czasach kobiety nie muszą czekać na pierwszy ruch mężczyzny – śmiało mogą przejąć sprawy w swoje ręce! Pytanie tylko… jak to zrobić? Jak uwieść faceta gestami, jak uwieść go przez sms? Jak go dotykać, żeby zrozumiał w czym rzecz, ale jednocześnie aby nie być w tym wszystkim natarczywą? Mamy odpowiedzi na wszystkie te pytania – z naszymi wskazówkami owiniesz go wokół małego paluszka i to bez najmniejszego problemu.

Więcej…