Moda

Poznajemy siebie na nowo. Uczymy się doceniać to co mamy - każdą chwilę, każdy zachód słońca, szum oceanu i ludzi, którzy idą z nami przez życie. Korzystamy ze wszystkiego, co daje nam los i celebrujemy wdzięczność. Kolekcja Femi Stories na sezon Wiosna/Lato 2021 to cztery kolekcje kapsułowe zainspirowane wydarzeniami i #FemiGirls, które każdego dnia zmieniają nasze życie na lepsze.

Kampania na sezon Wiosna/Lato ’21 powstała w przepięknej Andaluzji – miejscu, w którym zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia i które sprawiło, że zatrzymaliśmy się na moment i zdaliśmy sobie sprawę z tego, jakimi jesteśmy szczęściarzami. Dzięki temu powstały zdjęcia autorstwa Doroty Szulc, które odzwierciedlają to, co dla nas najważniejsze: przyjaźń, radość, miłość do surfingu, oceanu, palm i zachodów słońca.

Femi Stories na sezon Wiosna/Lato 2021 to cztery kolekcje kapsułowe zaprojektowane z myślą o wszystkich naszych #FemiGirls, ich aktywnym stylu życia i energii, którą nas zarażają. Stworzone dla dziewczyn, które zaczynają swój dzień od jogi, a kończą go surfując przy zachodzie słońca z grupą najbliższych przyjaciół; doceniają małe rzeczy i celebrują je każdego dnia. Ta kolekcja powstała dla wszystkich dziewczyn, które noszą w swoim sercu słońce.

W kolekcji na sezon Wiosna/Lato 2020 pojawiły się nowe kroje sukienek midi i maxi, bluz oraz spódnic. Kategoria swimwear poszerzona została o takie modele jak pareo, lycry do surfingu i poncho. W kolekcji na nowy sezon znajdziemy również mini kapsułę z modelami wykonanymi w 100% z bawełny bio posiadającej certyfikat GOTS na przędzę i farbowanie. Ponad 60% produkcji, którą stanowią bluzy, t-shirty i sukienki posiadają certyfikaty OEKO TEX na dzianiny z jakich zostały uszyte. W kolekcji nie zabrakło również modeli wyprodukowanych z przyjaznego środowisku lyocell’u (zwanego tenclem), ulegającego biodegradacji w warunkach kompostowania.

Przewodnie kolory kolekcji to nasycony żółty, charakterystyczny dla marki pudrowy róż, delikatne odcienie pistacji, energetyczna magenta, morski niebieski, złamana biel i ponadczasowa czerń (kapsuła Sea of Love).

Modelki: Karolina Warzecha i Zuzanna Krzątała/MODEL PLUS

Fotograf: Dorota Szulc/Szulcworks

Video: Grzegorz Pająk/GIEPETV

Hair i Makeup: Monika Kropat/Zyzy Makeup

Produkcja: Karolina Gadzimska i Anita Nawarkiewicz/Femi Stories