Moda

Marka Olsen powstała z myślą o łączeniu piękna z wygodą. “Staramy się, by nasze ubrania były jak druga skóra - nie ograniczały ruchów, dawały swobodę i komfort. Jednocześnie mamy świadomość, że każda kobieta pragnie wyglądać dobrze. Naszym zadaniem jest połączyć te dwa dążenia.”

Olsen umiejętnie dozuje modowe świeżynki, bazując na trendach, ale nie zapominając o potencjale, jaki niesie ze sobą klasyka, świeża niezależnie od bieżących tendencji. “Część kolekcji czerpie z aktualnych trendów, ale wiele fasonów i krojów to modele klasyczne, ponadczasowe, takie, które pozostają z naszymi Klientkami na lata. Pomaga w tym fakt, iż Olsen to moda długowieczna i jakościowa. Szyjemy z dobrych materiałów i dbamy o cały proces produkcji - od momentu pozyskania tkanin, po oddanie gotowych outfitów do sprzedaży. Dbamy także, aby coraz więcej ubrań bazowało na technologiach przyjaznych środowisku - wiele rzeczy Olsen powstaje między innymi z Repreve, bawełny organicznej, Tencelu czy Ecovero.

Olsen projektuje i szyje w szerokiej rozmiarówce od 34 do 48. “Głęboko wierzymy, że każda z nas, niezależnie od wymiarów, może doskonale wyglądać, zachwycać i czuć się jak bogini - efektownie i komfortowo jednocześnie. Deklaracja, że przyjaźnimy się ze wszystkimi kobietami jest naszą dewizą od lat.”

Ubrania Olsen towarzyszą kobietom w pracy, na biznesowych spotkaniach oraz podczas celebrowania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Każda z kolekcji proponuje modele zarówno codzienne lub smart-casualowe, jak i takie, które można włączyć do stylizacji na wieczorne wyjście.

NOWA KOLEKCJA

Najnowsza kolekcja Festive Spirit to piękny, szlachetny miks klasycznej czerni i ultramodnego foletu. Propozycje na co dzień przeplatają się z wieczorowymi  - printy zwierzęce oraz motywy geometryczne nadają charakter części casualowej, z kolei outfity wyjściowe kuszą połyskiem tkanin, elegancją aksamitu i subtelnymi zdobieniami.