Technologie dla kobiet

Abonament komórkowy dla dwóch osób to oszczędność i wygoda, a rozwiązania takie oferuje wielu operatorów. Podczas wybierania takiego abonamentu warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, lecz także na inne szczegóły oferty, w tym jej elastyczność. Tym razem przyglądamy się ofercie Orange. Sprawdź, co dostajesz i ile możesz oszczędzić, kupując abonament dla dwojga w Orange.

Abonament dla dwojga – dlaczego warto?

Operatorzy komórkowi często działają zgodnie z zasadą więcej za mniej, żeby przyciągnąć nowych użytkowników. Klienci, którzy zdecydują się na kilka usług od danego telekomu, mogą więc liczyć na atrakcyjne promocje. Nie inaczej jest w przypadku abonamentu dla dwojga, który wychodzi taniej, niż gdyby kupować dwa osobne abonamenty komórkowe.

Często jest to też wygodne rozwiązanie dla bliskich osób, które współdzielą domowy budżet. Abonament dla par i rodzin oznacza jedną umowę i jeden rachunek do zapłaty co miesiąc. Nie trzeba więc pamiętać o kilku fakturach z różnym terminem płatności. Przy braku opłat za dodatkowe usługi, których nie pokrywa abonament, wystarczy zatem jedno stałe zlecenie zapłaty i problem z głowy.

Jak działa abonament komórkowy dla dwojga w Orange?

Abonament dla dwojga w Orange to nie tylko zauważalna oszczędność, lecz także wygoda i elastyczna oferta. Wszystkie szczegóły, w tym aktualne ceny można sprawdzić na stronie operatora pod adresem: https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy .

Zasada działania oferty jest bardzo prosta. Za drugą i każdą kolejną kartę SIM klient płaci miesięcznie 20 złotych mniej. Nie ponosi też za nie kosztów opłaty aktywacyjnej. Podpisuje natomiast jedną umowę i płaci co miesiąc jeden zbiorczy rachunek. Abonament dla 2 i więcej osób w Orange jest więc bardzo atrakcyjnym, oszczędnym rozwiązaniem dla par i rodzin.

Abonament umożliwia też dobór nowoczesnych telefonów komórkowych w promocyjnych cenach do każdej karty SIM. Zwykle im jest on droższy, tym większa jest zniżka na smartfon.

Każda z osób może też wybrać wariant abonamentu komórkowego w Orange – taki,  który najbardziej jej pasuje. Różnią się one przede wszystkim internetem dostępnym w telefonie. W ten sposób zarówno ci, którzy intensywnie korzystają z sieci, jak i osoby rzadziej przeglądające internet na smartfonie znajdą coś dla siebie.

Abonament dla 2 osób w Orange – jakie warianty są do wyboru?

W abonamencie Orange dostępne są 4 Plany Mobilne (abonamenty). Wszystkie oferują nielimitowane rozmowy w kraju, a także w roamingu w UE. W najtańszym abonamencie SMS-y i MMS-y kosztują 20 gr, w pozostałych są nielimitowane. Zawierają też różne paczki danych – od 3 GB po ofertę bez limitu (np. aż 70 GB w pełnej prędkości z późniejszym ograniczeniem prędkości).

Podsumowując – abonament dla dwojga to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, ale ważna jest dla nich również atrakcyjna cena. Abonament dla dwóch osób spełnia te wszystkie założenia i z pełnym przekonaniem można go polecić jako jedno z najlepszych rozwiązań tego typu na rynku.