Moda

Cenisz szybkość i świetne wyniki na zawodach? A może szukasz modelu, który zapewni doskonałą amortyzację w czasie długiego wybiegania? Ekosystem modeli Montrail Trinity z kolekcji S23 od Columbia Sportswear pomoże ci w realizacji wszystkich celów, jakie wyznaczyłeś sobie na ten sezon.

Montrail Trinity MAX - Długie wybiegania

Tegoroczna nowość, lekki model Montrail Trinity MAX to opcja na wielokilometrowe wybiegania po górach. Doskonała amortyzacja to w dużej mierze zasługa śródpodeszwy Techlite™ Plush, wpływającej na odpowiednie przetaczanie stopy oraz wytrzymałość. Model posiada dopracowaną cholewkę, częściowo uszytą z tekstylnej siateczki, dzięki czemu zapewnia doskonałą przewiewność. Technologia Navic Fit System™ wpływa na stabilizację stopy, a podeszwa Adapt Trax™ z 5-milimetrowymi wypustkami zapewni Ci dobrą przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Klasycznie wiązane sznurowadła zapewniają dobre dopasowanie do stopy. Cena: 699,99 PLN.

Montrail Trinity AG - Szybkość

Dzięki technologii Adapt Trax™ z wypustkami 4 mm model Montrail Trinity AG gwarantuje odpowiedni poziom przyczepności, który zmniejszy ryzyko upadku na śliskich fragmentach trasy. Za amortyzację oraz stabilizację stopy podczas biegu odpowiadają dwie technologie - Navic Fit System™ oraz Techlite+™. Model jest bardzo lekki, co ma znaczenie zarówno podczas treningu, jak i na zawodach. Asymetryczne sznurowanie oraz cholewka wykonana z bezszwowej siateczki zapewniają wyjątkowe dopasowanie i wsparcie. Cena: 669,99 PLN.

Montrail Trinity FKT - Uniwersalność

Lekkie buty trailowe Columbia Montrail Trinity FKT świetnie sprawdzą się na wymagających biegowych trasach, na których czekają Cię grząskie nawierzchnie, strome podejścia oraz wystające korzenie. Model posiada klasycznie wiązane sznurowadła oraz tekstylną siateczkę, która zapewnia bardzo dobrą przewiewność. Śródpodeszwa Techlite+™ gwarantuje dynamiczną amortyzację oraz płynne przetaczanie stopy. Za stabilizację stopy odpowiada technologia Navic Fit System™. Podeszwa Adapt Trax™ z 5-milimetrowymi wypustkami zapewnia dobrą przyczepność na suchych i mokrych nawierzchniach. Cena: 629,99 PLN.

Od kilku miesięcy w najnowszym modelu Montrail Trinity FKT biega ambasador Columbii w Polsce, Marcin Świerc, wybitny zawodnik ultra:

„To but wyścigowy, który Columbia dopracowywała razem z zawodnikami w 2022 roku. W dotychczasowych modelach ceniłem wygodę, miałem więc wysokie oczekiwania co do kolejnej wersji FKT. But spełnia je w 100 procentach. Co ważne – w tym modelu poczujesz biegowy pazur na trasie, dzięki czemu będziesz czuć się  pewnie na zbiegach, a podbiegi pokonasz  w dużym komforcie. Co jeszcze jest dla mnie ważne? Cholewka, którą łatwo utrzymać w czystości.  Dzięki swojej konstrukcji i antybakteryjnemu materiałowi but nie pochłania zapachów.  W tym roku przeznaczę Montrail Trinity FKT na dystanse od maratonu do 100 km.”

Ekosystem modeli Montrail Trinity jest dostępny w wersji damskiej i męskiej w sklepach stacjonarnych Columbia w Zakopanem oraz Wrocławiu, sklepach Horyzont oraz online: 8a.pl oraz eobuwie.pl.

Tematy: