Biżuteria

Zuzanna Bijoch i Elixa – oto główne bohaterki najnowszej sesji marki znanej z doskonałych modowych zegarków oraz biżuterii spod znaku fashion. Top modelka ponownie stanęła przed obiektywem, by zaprezentować nowości Elixa.

Nowy sezon Elixa wita wyrafinowanymi stylistycznie zegarkami z linii Finesse, zaskakującymi  ciekawą koncepcją i oryginalnymi detalami, jak dodatkowa bransoleta czy nietuzinkowe kształty tarcz zdobionych elementami z masy perłowej.

W ultrakobiecej kolekcji Beauty, design nowych propozycji jest niezwykle dopracowany, a delikatne formy zegarków z wyczuciem dopełniono fantazyjnie skomponowanymi akcentami. Znajdziemy wśród nich lśniące cyrkonie i cieniowane tarcze. W linii Enjoy nie zabrakło natomiast niespodzianki dla kobiet, które – podobnie jak Zuzanna Bijoch – dużo czasu spędzają w podróży. To atrakcyjne stylistycznie czasomierze z funkcją GMT, umożliwiającą precyzyjne wskazanie aktualnej godziny w dwóch strefach czasowych. Wszystkie nowe propozycje przykuwają uwagę starannie dobraną paletą barw.

Poza cieszącymi się uznaniem zegarkami, Elixa słynie także z biżuterii – wyrazistej, uwielbianej przez kobiety i projektantów mody. Obok ekspresyjnych form, w nowej odsłonie pojawiły się także delikatne wzory naszyjników oraz charakterystyczne dla marki Elixa elementy graficzne.

Nowością są łączenia stali szlachetnej ze skórą, naszyjniki spływające kaskadą łańcuszków czy bransolety wysadzane czarnymi kryształami.

Z dynamiką nowej kolekcji Elixa doskonale komponują się kadry sesji. Scenografia, na tle której występuje modelka, porusza wyobraźnię, wywołując marzenia o wypoczynku. Stąd przypominające wakacyjny nastrój leżaki nad basenem, jacht czy naturalne elementy krajobrazu Teneryfy, jak skały, o które rozbijają się wody Atlantyku. Stylizacje nawiązujące zarówno kolorystyką jak i materiałami do wiosenno – letniej pory roku tworzą ciekawe połączenie i perfekcyjnie współgrają z premierowymi propozycjami zegarków i biżuterii Elixa.

 

Fotograf: Marcin Tyszka

Stylizacja: Agnieszka Ścibior

Make-up: Wilson

Włosy: Michał Bielecki