Moda

Torebki od Farbotki pokochały tysiące kobiet. O ich popularności świadczą nie tylko pozytywne opinie, lecz także zdjęcia, jakimi „nosicielki” Farbotek dzielą się w mediach społecznościowych. Zainspirowało to markę do zorganizowania farbotkowego konkursu z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami.

 

Torebki tworzone ręcznie przez projektantkę Julianę Farbotkę to doskonała jakość, przystępna cena i oryginalny styl w jednym. Nic więc dziwnego, że z Farbotkami na ramieniu chodzi coraz więcej kobiet. Najchętniej wybierają torebki filcowe, pikowane i skórzane, ale przede wszystkim te z kolekcji PURO. Każda kobieta marzy o torebce, której w kilka chwil można zmienić klapkę i nadać całkowicie nowy look. Teraz, dzięki konkursowi „Farbotkowe wakacje”, można taką zdobyć!

 

Zasady konkursu „Farbotkowe wakacje” są bardzo proste. – Zabawa polega na tym, by pokazać, jak Twoja Farbotka wypoczywa na wakacjach: w mieście, na wyjeździe albo po prostu w domu – wyjaśnia Juliana Farbotka. Wystarczy odrobina kreatywności, ciekawe ujęcie i gotowe!

 

Wakacyjne zdjęcia z Farbotką należy zamieścić na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie, oznaczyć tagami Farbotka (aby był klikalny, należy wpisać @farbotka) i #farbotkanawakacjach, a także wysłać na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Spośród nadesłanych prac Juliana i Aneta wybiorą jedną. Jej autorka – lub autor – otrzyma wybrany przez siebie z oferty sklepu www.farbotka.pl zestaw torebek, składający się z małej i dużej torebki PURO.

 

– Zasady są proste, a gra warta, by o nią zawalczyć. Chwytajcie więc za aparat i róbcie zdjęcia swoim Farbotkom! – zachęca projektantka.

 

Konkurs trwa w dniach 08.07.2016 – 31.08.2016.

 

Konkurs jest skierowany do osób pełnoletnich. Regulamin jest dostępny na stronie www.facebook.com/Farbotka/ w zakładce Notatki.