Moda

Prezentujemy Wam kolejną odsłonę kolekcji PREMIUM, uszytą z delikatnych jedwabiów, które nie pozwolą przejść kobiecie niezauważoną. Szlachetne tkaniny i zmysłowe kroje to pewność, że nasze sukienki wydobędą to, co w każdej z nich najpiękniejsze. W tym sezonie kobiecość ma fascynować, przyciągać i zdumiewać różnymi swoimi odsłonami -  ubieramy w gęsto utkane falbany oraz uwodzimy przezroczystościami. W kolekcji dominuje zmysłowa, intensywna czerwień. Pojawia się również biel i granat.

Stworzenie jednej, doskonałej sukienki z kolekcji PREMIUM, to wiele godzin pracy nad każdym detalem. Każda rzecz z tej kolekcji ma swój unikalny numer i została uszyta z myślą o kobiecie z klasą, łączącą zmysłowość i delikatność z ogromną siłą charakteru.

Zmysłowość w kolekcji PREMIUM ma wiele twarzy, dlatego obok sukienek prezentujemy zjawiskowy garnitur w delikatne prążki, który wspaniale wydłuża nogi i zachwyca urodą detali, takich, jak misterne guziki, czy bogato zdobiona podszewka. Wszystko, co odnajdziecie w kolekcji PREMIUM, to obietnica wyjątkowości oraz przekonanie, że nasze wieloletnie doświadczenie krawieckie gwarantuje Wam najwyższą jakość.

Obok ubrań pojawią się również  akcesoria premium, a wśród nich skórzane, bogato zdobione paski   i biżuteria z kamieni szlachetnych.