Mężczyźni

Walentynki już za 2 tygodnie! Wielu mężczyzn decydując się na zaręczyny obiera sobie właśnie tę datę za dzień wyznania miłości i proszenia o rękę swojej wybranki. Pozostawmy jednak kwestię zaręczyn i spójrzmy na inne radosne sposoby zaskoczenia swojej drugiej połówki.

Roller Coaster miłych wspomnień? Tak!

Doskonale wiemy, że każdy, kto choć raz był w parku rozrywki, do końca życia zapamięta przejazd na roller coasterze. Największą ilość tego typu atrakcji posiada Energylandia w Zatorze. Ma ich aż 18! Pary kochające ekstremalne przygody będą mogły przejechać się wywołującym dreszcz emocji wooden coasterem Zadra, niebywale długim i szybkim Hyperionem czy Mayanem, który przyprawi śmiałków o zawrót głowy podczas aż 5 inwersji. Ci, którzy wolą spokojną jazdę tego typu atrakcjami, także znajdą dla siebie łagodne przejażdżki Fridą w Smoczym Grodzie, Ekipą Light Explorersw nowej części Aqualantis czy Boomerangiem w strefie familijnej. Warto jednak pamiętać, że Park Rozrywki Energylandia posiada łącznie 106 atrakcji, wśród których znajdują się karuzele, zjeżdżalnie oraz kolejki widokowe. A kto widokiem spogląda już na wakacje, ten z pewnością odwiedzi wodną część Parku. Tam wspólnie ze swoją drugą połówką będzie można zaczerpnąć kąpieli wodnych w 5 basenach, wygodnie rozłożyć się na dwóch z 4000 leżaków czy też poślizgać się na 20 zjeżdżalniach!

Czy zatem nie wydaje się oczywiste, że bilet do takiego miejsca jest najlepszym pomysłem na walentynkowy prezent?


Energylandia świętuje Walentynki!

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich zakochanych Energylandia przygotowała wielką promocję na bilety elektroniczne ważne aż do 24 czerwca 2022 roku!

Sezon 2022 w Energylandii zaczyna się już 2 kwietnia! To właśnie od tego dnia do 24 czerwca będziecie mogli wykorzystać bilety zakupione w walentynkowej promocji. Akcja promocyjna trwa od 31 stycznia do 6 lutego 2022 roku, a w tym czasie bilety dostępne są w cenie:

- bilet normalny 139 zł zamiast 159 zł

- bilet ulgowy 99 zł zamiast 109 zł

Promocyjna cena obowiązuje na bilety elektroniczne, zakupione poprzez stronę ticket.energylandia.pl/pl/promotionpromo, gdzie znajdują się również szczegóły promocji, określonej przez regulamin – dostępny tutaj. Na bilety z promocji walentynkowej możesz wykorzystać także Bon Turystyczny!

Bilety zakupione tą drogą zostaną wysłane na wskazany w zamówieniu adres mailowy. Dzięki temu każdy, z najdalszych zakątków, może skorzystać z promocji nie ruszając się z domu, robiąc prezent sobie bądź ukochanej osobie, w ten wyjątkowy dzień!

Odkryj nowości Energylandii na 2022

W nachodzącym sezonie czekać będzie na Was mnóstwo nowości! Najbliższy czas załoga Parku poświęca temu, by sprostać wymaganiom odwiedzających turystów, dbając o każdy szczegół wykonywanych prac! Goście ciągle inspirują do zmian i rozwoju, dlatego w 2022 będą mogli przywitać kolejną, siódmą już strefę zabawy Sweet Valley! Beztroska kraina słodyczy, o której marzy każde dziecko, kolejne 4 hektary przepełnione radosną zabawą, których otwarcie ogłosimy już wkrótce!

NIE CZEKAJ! Wejdź na https://ticket.energylandia.pl i zaplanuj swój pobyt już teraz! Skorzystaj z walentynkowej promocji, zrób sobie i bliskim prezent i ciesz się beztroskim czasem w niższej cenie!