Mężczyźni

Pewnego razu spotykasz faceta i od razu czujesz, jakbyście znali się już długo. Ma te wszystkie cechy, które lubisz u faceta, podoba Ci się z wyglądu i macie podobne zainteresowania. Spędzacie razem dużo czasu, a Ty coraz bardziej martwisz się, że mu na Tobie nie zależy, bo nie wygłasza deklaracji ani podniosłych słów. To jak najbardziej zrozumiałe, jednak musisz wiedzieć, że istnieje typ mężczyzn, którzy zamiast mówić, jak bardzo im na Tobie zależy, pokażą to w różnych sytuacjach: zachowaniem, gestem, spojrzeniem.

Dlatego nie martw się i spojrzyj na 7 ważnych oznak, które oznaczają, że zależy mu na Tobie, ale nie mówi Ci tego wprost:

1. Często dzwoni

Jeśli facet sam z siebie do Ciebie dzwoni i pyta, jak było w pracy, co dziś robiłaś to niewątpliwy znak, że zależy mu na Tobie. Chce wiedzieć, co u Ciebie słychać i jak spędziłaś dzień. Doceń to, bo większość facetów nienawidzi rozmawiać przez telefon.

2. Pyta się czy jadłaś już obiad

Czy jest coś bardziej rozczulającego niż mężczyzna pytający czy nie jesteś głodna albo czy zjadłaś obiad? Fakt, nie jesteś już małą dziewczynką, ale takie niewinne pytanie sprawia, że powinnaś jeszcze bardziej być pewna tego, że mu na Tobie zależy. Troszczy się o Twoje najbardziej podstawowe potrzeby. To naprawdę miły gest.

3. Mówi, gdy wychodzi z kolegami

Za każdym razem, gdy wychodzi gdzieś z kolegami - czy to na mecz czy na przysłowiowe piwo, Ty zawsze o tym wiesz. To naprawdę pokazuje, że mu na Tobie zależy. Nie znika bez słowa, tylko jak dojrzały człowiek mówi o swoich planach. Świadczy to o tym, że nie chce, żebyś się martwiła oraz żebyś wiedziała, że wszystko jest z nim i Waszą relacją w porządku.

4. Chce poznać Twoich znajomych/rodzinę

Jeśli mężczyzna sam z siebie proponuje, żebyś przedstawiła go swoim przyjaciołom czy rodzinie to niewątpliwy sygnał, że myśli o Tobie jak najbardziej poważnie. Poznanie Twoich znajomych sprawi, że dowie się także o Tobie różnych rzeczy, o ludziach, których lubisz i o tym jak spędzasz czas w gronie przyjaciół. Z kolei poznawanie rodziny świadczy o tym, że jest ciekawy, jacy są Twoi bliscy, gdzie się wychowałaś. To bardzo ważne w poważnej i przyszłościowej relacji.

5. Drobne gesty bez okazji

Nie zapomina o Tobie nawet w zwykłe dni?

Mały kwiatek, coś słodkiego czy czuły sms - wszystko to pokazuje, że myśli o Tobie podczas swoich codziennych czynności i chce sprawić Ci radość. Takie gesty są ważniejsze i świadczą o wiele lepiej o mężczyźnie i jego zamiarach niż wielkie bukiety i wyznania miłości podczas tandetnych Walentynek. Uwierz mi, ja naprawdę wiem, co mówię.

6. Nie robi awantur z powodu Twoich fochów

Wiadomo, każda z nas ma te chwile, w których bez powodu wybucha gniewem i jest obrażona na cały świat. Jeśli on nie robi z tego powodu awantur ani nie wypomina Ci Twoich wybuchów gniewu to niewątpliwy znak, że jesteś dla niego ważna. Nie oszukujmy się, nasze kobiece fochy potrafią naprawdę wyprowadzić z równowagi. Chyba, że mężczyźnie bardzo zależy. A skoro on dalej je znosi - znasz już prawidłową odpowiedź na swoje rozterki. Naprawdę!

7. Po prostu z Tobą jest

Nie każdy jest typem romantycznego kochanka, który wierszem będzie wyznawał swojej ukochanej miłość. Niektórzy mężczyźni wolą pewne rzeczy pokazywać na inne sposoby. Ale serio - jeśli on z Tobą jest, robi wszystko to, o czym wspomniałam powyżej to naprawdę masz jeszcze wątpliwości, że mu na Tobie zależy? Serio? Rozumiem, też miałam, ale potem wszystko przemyślałam, napisałam ten artykuł i już wiem, jak rozpoznać czy mężczyźnie zależy. I tak, facetowi, który wciąż przy nas jest, na pewno na nas zależy.

Inaczej nie robiłby drobnych gestów bez okazji, nie pytał czy jesteś głodna ani co u Ciebie, a już na pewno nie informowałby Cię, że wychodzi z kumplami albo nie poznawałby Twoich przyjaciół/rodziny. Bo po co? Jeśli to wszystko robi, bądź spokojna - zależy mu, tylko to jeden z tych typów, któremu trudno przychodzi wypowiedzieć pewne słowa. Ale może warto trochę na nie poczekać? W końcu to tylko słowa, a liczą się gesty.

Artykuł przygotowany z pomocą portalu twojaintymnosc