Mężczyźni

Nie masz pomysłu na prezent gwiazdkowy? Zastanawiasz się co kupić dla Twojego mężczyzny?  Zobacz nasze propozycje świątecznych prezentów dla męża, chłopaka lub przyjaciela. I pamiętaj, prezenty mogą być różne – oryginalne, eleganckie i zabawne – ale najważniejsze że będą od Ciebie.

Książka, Płyta

Książka lub płyta to jedne z najprostszych pomysłów na prezent. Możesz kupić najnowszą płytę ulubionego zespołu. Jeśli Twój mężczyzna interesuje się książkami sensacyjnymi – kup mu jeden z aktualnych bestsellerów. Jeśli czyta biografie znanych ludzi – wybierz jedną z ciekawszych i nietypowych biografii. Na pewno znajdziesz coś co mu sprawi przyjemność.

Bilet na mecz lub koncert

Prezent który z pewnością sprawi radość. Pod warunkiem, że kupisz bilet na odpowiedni koncert lub mecz ulubionego klubu sportowego. Najlepiej to daj w prezencie 2 bilety – wtedy razem się wybierzecie.

Zegarek dla mężczyzny

Zegarki na rękę są synonimem klasy. Podkreślają męskość i są praktyczne. Pod choinkę możemy kupić elegancki zegarek wskazówkowy, z grawerem oraz ze skórzanym paskiem.  Prezent z klasą.

Dla sportowców, wyczynowców i biegaczy proponujemy natomiast zegarki typu smart watch. Posiadają wbudowany gps, monitorują ciśnienie, pokazują dystans oraz tempo marszu / biegu. Z pewnością też będą udanym prezentem.

Portfel

Kup elegancki, skórzany portfel. Możesz również pokusić się o wygrawerowanie inicjałów na portfelu. Dobry, porządny portfel to prezent, z którego mężczyzna się ucieszy.

Pióro, elegancki zestaw do pisania

Pióra wieczne to wytworne prezenty. Są dobrym prezentem dla dojrzałych, światowych mężczyzn. Nie oszczędzaj na piórze. Kup dobrej marki. Prezent z pewnością zostanie doceniony przez świadomych mężczyzn.

Zestaw barmański

Jest to zestaw do przygotowywania alkoholi i drinków. Niezbędnik każdego faceta. W zależności od wybranego zestawu – znajdziemy tu shaker ze stali nierdzewnej i z sitkiem, muddler do  ugniatania owoców (do mojito), miarkę, łyżkę barmańską, szklanicę, szufelkę do lodu. Polecamy

Globus – mini barek

Prezentuje się elegancko i może być uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza. Natomiast dla mężczyzny to mebel idealnie pasujący do fotela, na którym spędza wieczory. W globusie może przechowywać ulubione alkohole, szklanki itp.

Zestaw do majsterkowania

klucze, zestawy narzędzi, szczypce, wkrętaki. To wszystko ucieszy domowego majsterkowicza. Niezależnie czy do naprawy samochodu, czy do domowych remontów – taki prezent z pewnością i ucieszy i przyda się w praktyce.

Czołówka, kamerka Gopro

Jeśli Twój mężczyzna jest aktywny, uprawia sport, trenuje w dzień i w nocy – z pewnością przyda mu się dobra latarka – czołówka. Jeśli dysponujesz większą gotówką, możesz zafundować mu kamerę czołową, najlepiej GoPro.