Mężczyźni

T-shirt męski stanowi uniwersalny element casualowych i półformalnych zestawień. Umiejętnie dobrany potrafi nadać całej stylizacji oryginalnego charakteru. Koszulki dostępne są w różnorodnych krojach i kolorach. Często wzbogacone są one wzorami lub nadrukami. Warto wiedzieć, który model sprawdzi się w konkretnej stylizacji.

Koszulki z nadrukami

T-shirt męski został zaprojektowany w dziewiętnastym wieku w Europie. W zamyśle twórcy miał on pełnić funkcję prostego podkoszulka. Uznawano go za bazowy element męskiej bielizny. T-shirt zyskał dużą popularność w Stanach Zjednoczonych gdzie wykorzystywano go jako element dziecięcej, wojskowej i młodzieżowej garderoby.

Męski t-shirt sprzedawany jest w różnorodnych wariantach kolorystycznych. Często dodaje się do niego oryginalne zdobienia. Koszulki z nadrukami stanowią element wielu subkultur. Na t-shirtach umieszcza się bowiem nietypowe grafiki, zdjęcia sportowców lub podobizny muzyków. Modele stanowią świetny pomysł na urozmaicenie casualowej stylizacji. Print przyciąga bowiem uwagę innych osób, wyróżniając się na tle pozostałych elementów garderoby.

Modne t-shirty warto zestawiać z prostymi dodatkami. Grafika powinna bowiem stanowić najbardziej wyrazisty punkt casualowego lub streetwearowego zestawienia. Do koszulki z wielobarwnym nadrukiem warto więc dobrać klasyczne trampki i proste jeansy. Uzupełnienie całego zestawienia może stanowić jednolita marynarka.

Koszulka v-neck

T-shirt w serek dobrze wygląda pod zimowym swetrem lub w zestawieniu z rozpiętą koszulą. Koszulka v-neck sprawia, że szyja staje się optycznie dłuższa i smuklejsza. Podkreśla ona również rysy twarzy, uwydatniając kości policzkowe. T-shirt w serek pozwala ukryć niedoskonałości figury, łagodząc efekt podwójnego podbródka. Przy wyborze koszulki warto postawić na modny kolor, m.in. zieleń, kobalt, czerwień lub bordo. Intensywne barwy t-shirtu dobrze wyglądają w zestawieniu z delikatnymi dodatkami.

Koszulki v-neck są elementem garderoby wielu sportowców. Charakterystyczny dekolt podkreśla bowiem mięśnie i atuty sylwetki. Koszulki dobrze wyglądają w zestawieniu z prostymi, luźnymi spodniami wykonanymi z bawełny. Stylizację można również uzupełnić czapką z daszkiem lub oryginalnym kapeluszem. T-shirt w serek stanowi świetny element rockowego zestawienie na bazie jeansów i skórzanej kurtki. Proste koszulki mogą nadać stylizacji nietypowego charakteru. Warto jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniej harmonii. Cała stylizacja powinna być spójna i efektowna zarazem.

https://ombre.pl/pol_m_Dla-niego_Koszulki_T-shirt-168.html