Moda

Niezwykle lubiana kolekcja LIMITED EDITION to zdecydowanie najbardziej kobiece kroje, które podkreślą urodę każdej kobiety. Kopertowe wiązanie w towarzystwie kokieteryjnych falban czy imponującej szarfy, to pewny sposób, by poczuć się niczym gwiazda. Różowa sukienka z odkrytymi plecami i wykończeniem w drobne groszki, została stworzona z myślą o romantyczkach, natomiast granatowe grochy w wersji maxi podbiją serca tych, które cenią lekkość i wdzięk.

Tej wiosny w kolekcji króluje delikatny róż i śnieżnobiała biel. Róż znajdziecie go na kopertowych sukienkach, które wręcz opływają kobiecą sylwetkę oraz na wyśmienicie skrojonym garniturze, który w towarzystwie bluzki z zamaszystym fontaziem, tworzy kreację godną tego, by stać się bohaterką każdego wielkiego wyjścia. Biel pojawia się na pięknych bawełnianych, ażurowych sukienkach.

Słoneczne dni i leniwe poranki przy aromatycznym espresso, spacery po wąskich, włoskich uliczkach, pachnących słodko okalającymi je pędami kwiatów. Oto nasze inspiracje dla tegorocznej kolekcji LIMITED EDITION. Łączymy w niej to, co kochamy najbardziej: zamiłowanie do krawiectwa, kobiecość w romantycznym wydaniu oraz idealnie skrojone sukienki, które wydobędą atuty każdej sylwetki.

 

Tematy: