Moda

Łąki pełne jesiennych kwiatów, rozkwitających na delikatnych jak mgiełka, jedwabnych sukienkach. Miękkie welury rozświetlone zmysłowymi transparencjami oraz bogate, włoskie koronki odsłaniające kusząco muśniętą słońcem skórę ramion. Tej jesieni Taranko zabierze Was do krainy obfitości i bogactwa z najpiękniejszymi sukienkami na klimatyczne jesienne dni.

W tym sezonie po raz drugi prezentujemy Wam wyjątkową kolekcję Premium, stworzoną w hołdzie dla tradycyjnego rzemiosła i krawiectwa. Uszyta z najwyższej jakości wełny w jodełkowy wzór i szlachetnych jedwabiów, na których rozkwitły eteryczne kwiaty i bogato zdobiona hipnotyzującymi w ruchu falbanami, będzie spełnieniem marzeń kobiet, które kochają luksus.

Tej jesieni ubieramy w romantyzm: subtelne sukienki bogate w rzędy tańczących falban i zmysłowe koronki. Zimowe chłody odgonimy najwyższej jakości wełnianymi płaszczami, które ujmują prostotą i elegancją kroju. Tajemnicze ogrody rozkwitające w garderobach na naszych cudownych sukienkach, osłodzą oczekiwanie na wiosnę  i sprawią, że w chłodniejsze dni z łatwością przypomnisz sobie spacery po łąkach pełnych letnich kwiatów. Z kolei wieczory będą mijać pod znakiem weluru i kreacji z szykownymi przezroczystościami, które rozpalą wyobraźnię  i zmysły.

Uwielbiana Limited Edition to przede wszystkim wyjątkowość. Co sezon to właśnie ona łączy ze sobą nasze kreacje z Kolekcji Limitowanej. W wydaniu jesiennym otula różowymi koronkami, przywodzącymi na myśl barwne, jesienne zachody słońca. Wyszukane detale sprawiają, że propozycje z Limited Edition przyciągają wzrok nawet w tłumie i zdają się szeptać „oto kobieta wyjątkowa”.

 

Tematy: