Aktualnosci

W świecie autorskich pracowni cukierniczych, zwanych słodkimi biznesami, pracują głównie kobiety. To właśnie dla nich organizowana jest już 24 stycznia 2021 jedyna w swoim rodzaju konferencja online. Co to za wydarzenie?

Słodka Konferencja, bo o niej mowa, powstała w ubiegłym roku. Pierwsza edycja zgromadziła w Łodzi ponad 200 pasjonatek pieczenia tortów, babeczek i innych pięknych słodkości, które tak chętnie zamawiamy na wyjątkowe okazje.

Mimo, że zorganizowanie drugiej edycji w pierwotnej formie byłoby w tej chwili niemożliwe, Urszula Stępniak, pomysłodawczyni wydarzenia, znalazła rozwiązanie i przeniosła spotkanie do sieci.

Słodka Konferencja 2021 odbędzie się zatem online. Wydarzenie będzie bezpłatne, a udział w nim wezmą osoby, które po prostu zapiszą się na stronie http://slodkakonferencja.pl/

Nie jest to wydarzenie dla każdego, bo konferencja ma na celu omówienie ważnych zagadnień związanych z prowadzeniem firmy zajmującej się bajecznymi słodkościami, a nie ich pieczenia. Tematy, które zostaną poruszone w tym roku wiele mają wspólnego z obecną sytuacją, ponieważ omawiają różne aspekty przeniesienia sprzedaży i promocji firmy z tej branży do internetu.

Dlatego też prelegentki to specjalistki od fotografii kulinarnej, prowadzenia Instagrama i sprzedaży online. Nie zabraknie także wystąpienia samej pomysłodawczyni, która na swoim koncie ma nie tylko sukces swojej pracowni, ale i pomoc w wystartowaniu w branży wielu innym kobietom.

Co? Słodka Konferencja 2021

Gdzie? Online (zapisy na http://slodkakonferencja.pl/)

Kiedy? Niedziela, 24 stycznia 2021, godziny 10:00 – 14:00