Hotel dla Kobiet

Kompleks hotelowy Manor House SPA w Chlewiskach to Pałac Odrowążów będący luksusowym, 5-gwiazdkowym hotelem połączonym z pięknym, 300-letnim starodrzewem, stawami widokowymi oraz romantyczną architekturą ogrodową. Znajdują się tutaj również Stajnie Platera, Termy Zamkowe wraz z Łaźniami Rzymskimi oraz Witalna Wioska® SPA.

Hotel Manor House SPA jest hotelem tylko dla dorosłych, w wielu krajach nazywanym „children free zone” (hotelem bez dzieci).

 

Dzisiejszy kompleks pałacowo-parkowy w Chlewiskach, po pieczołowitej renowacji i rozbudowie o budynek Term Zamkowych i bezchlorowy basen, jest jednym z najlepszych obiektów hotelowych w kraju. Łącząc wypoczynek, luksus, ziemiańskie tradycje ze strefą zdrowia, relaksu i rekreacji (SPA, basen, stajnia koni, park, stawy, golf, Witalna Wioska® SPA, Piramida Horusa, Kamienny Krąg Mocy), Manor House SPA odkrywa tajemnice przepływu energii i relatywizmu wartości duchowych.

 

Dla gości przygotowano 59 indywidualnie zaprojektowanych pokoi z autorskim programem SPA w historycznych wnętrzach oraz jedyne w Polsce pokoje ofuro SPA. Tu tradycja łączy się z luksusem, a przygoda z Wellness & SPA rozgrywa się na poziomie ciała, umysłu i ducha.