Uroda

Peelingi enzymatyczne, kwasowe czy gruboziarniste - każdy z nas miał choćby z jednym z nich do czynienia przy zabiegach na twarz i ciało. Zapomniany niestety, że skóra głowy również wymaga dokładnego oczyszczenia i usunięcia martwego naskórka, którego nie zagwarantuje nam szampon. Peeling skóry głowy to bardzo delikatny i przyjemny zabieg, który zapobiega nadmiernemu wydzielaniu się sebum, pozwalając na dłuższe zachowanie świeżości włosów, a także poprawia ich kondycję i przyspiesza wzrost. Jedynym warunkiem jest posiadanie bezpiecznego i naturalnego produktu!

Jakie są rodzaje peelingów?

Peelingi enzymatyczne przeznaczone są dla skóry płytko unaczynionej, suchej, odwodnionej, wrażliwej, łojotokowej. Mechaniczne natomiast dedykujemy skórom grubszym i normalnym, ze znacznie nadbudowaną warstwa keratyny.

Jakie efekty uzyskamy po peelingu skóry głowy?

Dzięki peelingom oczyszczamy skórę głowy, a przez to, że skóra jest dotleniona nadajemy włosom objętości. Poza tym przedłużamy świeżość skóry głowy o ok. 2 dni oraz sprawiamy, iż włosy rosną nam szybciej – przez masaż oraz poprawienie ukrwienia skóry głowy. W efekcie cebulki otrzymują więcej substancji odżywczych, a włosy są mocniejsze i bardziej lśniące.

Do kogo skierowany jest zabieg?

Peeling skóry głowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą sobie poradzić z szybko przetłuszczającymi się włosami i myją włosy codziennie! Jednak nie tylko, ponieważ warto go stosować bez względu na rodzaju włosów. Jeżeli włosy wypadają, są osłabione oraz wolno rosną, a skóra swędzi oznacza to, że należy wykonać peeling.

Jak często wykonywać peeling skóry głowy?

Nie częściej niż raz w tygodniu, ze względu na to, że zbyt częste wykonywanie peelingu może podrażnić skórę, a nawet doprowadzić do stanów zapalnych.

Jakimi kosmetykami wykonać peeling głowy?

Istnieje kilka domowych sposobów, jednak najlepszą decyzją jest zastosowanie profesjonalnych kosmetyków, takich jaki Bamboo A Anti-grease Scalp Serum oraz Bamboo B Scalp Nourishing Gel marki O’right.

Nasza wskazówka: Wybieramy Bamboo Anti-grease Scalp Serum O’right, aby oczyścić,  złagodzić i poprawić kondycję skóry głowy. Pomoże to przeciwdziałać gromadzeniu się nadmiaru serum, czy martwego naskórka oraz jednocześnie uspokoi i nawilży skórę. Natomiast żel peelingujący z drobnym proszkiem Hinoki usuwa martwy naskórek w sposób mechaniczny. Przywraca równowagę, relaksuje i uwalnia napięcie w obrębie skóry głowy, a także pobudza cebulki włosów.

 

Dostępność: http://organicsbeauty.pl/