Hotel dla Kobiet

Hotel SPA Medical Dwór Elizy to obiekt położony w kurorcie Długopole Zdrój, w sercu Kotliny Kłodzkiej, blisko gór, szlaków turystycznych, wyciągów narciarskich oraz innych atrakcji Ziemi Kłodzkiej.

Poranne spacery leśnymi ścieżkami, relaks z książką na słonecznym tarasie z widokiem na las i rzekę, popołudnia spędzone w Centrum SPA, wieczorne wizyty w strefie saun i nastrojowe koncerty w restauracji, serwującej wyśmienite dania kuchni europejskiej, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na naszych gości.

W zeszłym roku SPA Medical Dwór Elizy obchodził 10-lecie swojego istnienia w tym samym roku pod koniec września został zakończony remont SPA, które w hotelu pełni bezapelacyjnie wyjątkową role. Jest to miejsce, w którym goście mogą skorzystać z szerokiej gamy usług, które służą odprężeniu, zrelaksowaniu i odstresowaniu przy jednoczesnej pielęgnacji i poprawie urody. Wszystkie zabiegi są wykonywane przez wysoko wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów, która gwarantuje najwyższy poziom usług.  Szeroka gama zabiegów oparta została na składnikach pochodzenia naturalnego a połączenie skuteczności natury i innowacyjnych rozwiązań kosmetycznych spełnia oczekiwania gości i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Oferta usług SPA  hotelu w Długopolu-Zdrój jest urozmaicona i dostosowana do potrzeb i oczekiwań naszych gości. W ofercie posiadamy np. zabiegi dla najmłodszych - masaż ciepłą czekoladą, a także wszelkiego rodzaju masaże i zabiegi odżywczo nawilżające dla Panów. Staramy się, by każdy mógł skorzystać z tej wyjątkowej strefy jaką jest SPA.

Oprócz tradycyjnych masaży i zabiegów oferujemy także apiterapie - zabiegi z wykorzystaniem miodu, który ma dobroczynny wpływ na skórę i sprawia że jest odżywiona, elastyczna i przywraca jej promienny koloryt.

Nowością są zabiegi z wykorzystaniem 100% naturalnych kosmetyków Fito Spa na bazie olejku rokitnikowego,  który przyśpiesza regenerację skóry, odmładza ją i pielęgnuje oraz uszczelnia naczynia krwionośne. Zachęcamy też do korzystania z basenu, sauny parowej i suchej, oraz sali fitness.

Przyjazna atmosfera i panujący ciepły klimat w naszym hotelu sprawiają, że odwiedzający nas goście  chętnie powracają do Dworu Elizy. Nawet krótki pobyt w hotelu pozwala naładować akumulatory i z nową energią rzucić się w wir codziennych obowiązków.