Baza Firm dla Kobiet


Anna Darasz Studio Kosmetyczne

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Kiepury 32/1
Kod Pocztowy: 58-506
Miasto: Jelenia Góra
Województwo: Dolnośląskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 796 811 125
Email: haniadarasz@wp.pl
Strona www: studio-anna.pl

Opis Firmy: O Mnie
Organizując Studio Kosmetyczne i Masażu postawiłam sobie za cel połączenia wybranych elementów rehabilitacji leczniczej z kosmetyką w celu kompleksowego poprawienia urody i sprawności fizycznej.
Jestem mgr fizjoterapii i technikiem usług kosmetycznych. Mam za sobą doświadczenie zawodowe, które wyniosłam z pracy w Uzdrowisku Cieplice.
Współpracuję z kompetentnym zespołem doradców i konsultantów z dziedziny medycyny klasycznej, balneologii i rehabilitacji.
Usługi kosmetyczne oparłam na produktach i urządzeniach renomowanych firm. Daje to w połączeniu z moją wiedzą teoretyczną i praktyczną gwarancję świadczenia wysokiej jakości usług.
Moja Polityka
Polityką mojej firmy jest indywidualne podejście do każdego klienta.
Moja Misja
Satysfakcja klienta poprzez indywidualne podejście.

"Studio Kosmetyczne I Masażu Anna Darasz" to nowoczesny gabinet urody. Firma zapewnia obszerną gamę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych dostosowywanych do indywidualnych potrzeb skóry w przystępnych cenach. Salon zatrudnia doświadczone kosmetyczki i pracuje korzystając z ekskluzywnych kosmetyków, a także najlepszej klasy sprzętu kosmetycznych.

Opis działalności / Oferta: Profesjonalne zabiegi kosmetyczne, stylizacja paznokci, profesjonalny makijaż ślubny i okazjonalny, zabiegi wyszczuplające, kosmetyka twarzy
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny

Mapa:
Jak dojechać:

Jelenia Góra Kiepury 32/1
Galeria / Zdjęcia :
  

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Seks i Erotyka

Hotele dla kobiet

Polecane artykuły: