Baza Firm dla Kobiet


NS Nail Studio

Dane adresowe:

Ulica i Nr: ul. Chopina 5 A
Kod Pocztowy: 34-700
Miasto: Rabka-Zdrój
Województwo: Małopolskie
Dane kontaktowe:

Tel.: 500540154
Email: kontakt@nsnailstudio.pl
Strona www: nsnailstudio.pl

Opis Firmy: Każda z nas jest piękna, wyjątkowa i pragnie wyrazić siebie na swój sposób. Nasza siła pochodzi z wnętrza, ale warto delikatnie ja podkreślić, a dzięki temu dodać sobie nieco pewności siebie. Dlatego Salon NS Nail Studio wykonuje zabiegi manicure i pedicure, które poprawią wygląd oraz kondycję paznokci.

Oferuję zabiegi na dłonie i stopy, o których często zapominamy. Specjalizuję się w tworzeniu paznokci hybrydowych i żelowych. Odbudowa płytki, przedłużanie paznokci czy też nadanie kształtu paznokciom – wszystko, o czym zamarzysz! Ozdoby 3D, eleganckie cyrkonie Swarovski oraz ręcznie malowane wzory na paznokciach pozwolą Ci wyróżnić się w tłumie i wyrazić siebie!

Inspiracje na piękne, zadbane paznokcie – hybrydowe oraz żelowe ze zdobieniami, jak również jednolite i klasyczne rozwiązania, a także pełna oferta usług na stronie: https://nsnailstudio.pl/.

Zapraszam do NS Nail Studio w Rabce Zdrój. Pozwól sobie na odrobinę przyjemności - umów wizytę telefonicznie: 500 540 154, lub przez e-mail: kontakt@nsnailstudio.pl

Opis działalności / Oferta: Dłonie, Pielęgnacja, Stopy, Zdobienia
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia: Pon - Pt: 9:00 19:00

Mapa:
Jak dojechać:

34-700 Rabka-zdrój
ul. Chopina 5 A
Galeria / Zdjęcia :
  

Kuchnia, Dieta, Przepisy

Porady Kosmetyczne

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Seks i Erotyka

Facet

Rozmaitości