Baza Firm dla Kobiet


IDEALE Medycyna Estetyczna

Dane adresowe:

Ulica i Nr: Sokołowska 9
Kod Pocztowy: 01-142
Miasto: Warszawa
Województwo: Mazowieckie
Dane kontaktowe:

Tel.: 661 719 698
Email: med-estetyczna@ideale.pl
Strona www: ideale.pl/

Opis Firmy: Podkreślamy Twoje Piękno
Wierzymy, że dobry i systematycznie realizowany plan anti-aging procentuje zadbaną i promienną skórą. Pragniemy aby nasze pacjentki poczuły się piękne we własnym ciele.

Dlaczego IDEALE?

IDEALE Medycyna Estetyczna to gabinet stworzony przez kobietę dla kobiet. Dążymy do tego aby nasi Pacjenci poczuli się piękni i dostrzegli w sobie wyjątkowe, unikatowe cechy. Podkreślamy to co interesujące. Słuchamy i doradzamy. Nasz doświadczony lekarz medycyny estetycznej ułoży dla Ciebie plan, indywidualnie dopasuje zabiegi, doradzi w temacie pielęgnacji skóry, dzięki czemu wyjdziesz od nas piękna, naturalna i promienna, a Twoja skóra będzie wyglądać na młodszą i bardziej wypoczętą. Nasza klinika mieści się w Warszawie na Woli, tuż przy stacji metra Młynów zapewniając łatwy dojazd naszym pacjentom. Wokół kliniki znajduje się również wiele miejsc parkingowych.

W IDEALE skupiamy się na dostarczaniu skutecznych i bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej, które czerpiemy prosto z międzynarodowych kongresów i szkoleń. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług, a nasz zespół stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Razem z nami odkryjesz potencjał swojej urody i swoją unikatowość. Poczujesz się zadbana i zrelaksowana. Zaufaj naszemu doświadczeniu, abyś mogła cieszyć się piękną, zadbaną i młodą skórą.
Informacje:

Zasięg działalności: Lokalny
Dni pracy i Godziny otwarcia: 9:00 - 20:00

Mapa:
Jak dojechać:

Centrum Medyczne Medify.me

Warszawa, Wola, ul. Sokołowska 9/U12

(Patio przy Print Point)
Galeria / Zdjęcia :
  

Uroda i Pielęgnacja

HOTELE DLA KOBIET i RODZIN

Szukaj w Katalogu Firm i Usług

Kuchnia Polska

Kuchnie Świata

Podróże

Biznes i Rozwój