Seks i Erotyka

Chociaż, na co dzień zdajemy się o tym nie myśleć, a przez dziesiątki, jak nie setki lat próbowano wmówić nam, że to złe i zakazane, seks i erotyka to jedne z najważniejszych aspektów życia każdego człowieka. Chociaż przez wiele pokoleń skutecznie odcinano kobiety od erotyczności, ucząc dziewczynki już od najmłodszych lat, że radość z seksu jest grzechem, pod tym względem nie różnimy się niczym od mężczyzn. Też chcemy przeżywać uniesienia, cieszyć się seksem i zakochać się w przyjemności.

Co dobrego płynie z seksu?

Seks to jedna z podstawowych potrzeb życiowych żywych organizmów. Większość z nich łączy czynność tą wyłącznie z przekazaniem swoich genów, jednak ludzie i kilka nielicznych gatunków rozwiniętych intelektualnie zwierząt odkryło, jakie korzyści niesie za sobą stosunek seksualny.

Dziś już nikogo nie dziwi, że nawet lekarze polecają uprawianie seksu swoim pacjentom, zwłaszcza tym z problemami z krążeniem czy płucami. Miłość fizyczna to, wbrew panującemu do niedawna przekonaniu, panaceum na wiele dolegliwości

Istotą seksu jest nie tylko spełnienie, ale wiele innych spraw. Miłość fizyczna to coś, co zbliża do siebie ludzi w związkach, spala i cementuje uczucia, pomaga się zrelaksować po stresującym dniu, wyciszyć i odpocząć. Seks poprawia wydolność serca, dotlenia krew i komórki całego organizmu a także wytwarza ilości hormonów szczęścia znacznie przewyższające inne przyjemności.

Z tego też powodu branża erotyczna postanowiła wynagrodzić kobiety za lata pozbawione przyjemności z seksu i brak orgazmów, proponując doskonałe rozwiązanie - zestaw Kapsułek i Żel Play Woman, dostępny na stronie kraina-doznan.pl/zel-playwoman-na-pobudzenie-orgazmu-150ml,id14561.html.

Co to jest zestaw Play Woman?

Play Woman to specjalna substancja mająca działanie pobudzające orgazm u kobiety, poprzez dostarczenie do organizmu niezbędnych mikroelementów w wysokim stężeniu, które to wzmagają produkcję hormonów odpowiedzialnych za przywrócenie prawidłowego poziomu libido. Żel Play Woman z kolei jest pobudzającym lubrykantem ułatwiającym odbycie stosunku.

Kobiecy orgazm to w przeciwieństwie do orgazmu u mężczyzn znacznie bardziej skomplikowany proces, któremu często poświęcone jest niestety za mało czasu. Zbyt krótki czas stymulacji kobiecych stref intymnych połączony ze stresem, brakiem libido czy problemami psychicznymi u kobiet skutkuje nie tylko brakiem spełnienia seksualnego, ale często i bolesnymi urazami. Brak podniecenia spowodowany brakiem libido ogranicza produkcję nawilżenia w pochwie, co często prowadzi do otarć i bólu. Obolałe i nie wrażliwe na pieszczoty piersi z kolei niejednokrotnie są bezsilnie stymulowane przez partnera z coraz większą siłą, co w rezultacie przynosi odwrotny skutek. Wybierając jednak Zestaw Kapsułek pobudzających orgazm i Żelu Play Woman można szybko poradzić sobie z tym problemem.

Jak działa Play Woman?

Wybierając Zestaw Kapsułek pobudzających orgazm i Żelu Play Woman podejmujemy kurację, która ma na celu dostarczenie organizmowi niezbędnych mikroelementów, takich jak L-Arginina, która pomaga wzmocnić libido i znacznie poprawić krążenie w naczyniach krwionośnych usytuowanych głównie w obrębie miednicy. Poprzez poprawę krążenia następuje uwrażliwienie łechtaczki, a to z kolei znacznie pomaga w osiągnięciu orgazmu. Drugim kluczowym składnikiem Play Woman jest czarny owies, zaliczany do środków zwiększających popęd płciowy, ale również i odmładzających. Trzecim składnikiem, który mocno poprawia libido a co za tym idzie doznania seksualne jest American Ginseng, który pomaga utrzymać optymalną wytrzymałość seksualną, daje poczucie energii i witalności, daje możliwość uzyskania mocnego stanu podniecenia i przeciwdziała uczuciu niemocy seksualnej. Innymi substancjami wchodzącymi w skład Kapsułek Play Woman są buzdyganek, sarsaparilla i maca - od tysięcy lat znane afrodyzjaki i substancje wzmagające podniecenie, stosowane także w tabletkach na potencję dla mężczyzn.Żel z kolei stosowany, jako lubrykant znacznie poprawia nawilżenie stref intymnych, uwrażliwia okolice łechtaczki i pochwy a co za tym idzie znacznie usprawnia stosunek od strony “technicznej”.

Coś miłego dla dwojga

Decydując się na zakup Zestawu Kapsułek pobudzających orgazm i Żelu Play Woman warto rozważyć także zakup zestawu dla pary, w skład którego wchodzi bliźniaczy żel przeznaczony dla mężczyzn, znacznie poprawiający nie tylko twardość i wielkość penisa, ale i znacznie bardziej stymulujący doznania po stronie mężczyzny.

Warto podarować sobie długą, pełną i obopólną rozkosz z żelami Play Woman oraz BigErection. Dzięki temu zestaw ten jest doskonałym pomysłem na prezent dla drugiej połówki, z którego można skorzystać we dwoje.